تمام هدفون‌های مجهز به دستیار گوگل اکنون از قابلیت ترجمه هم زمان پشتیبانی می‌کنند

تمام هدفون‌های مجهز به دستیار گوگل اکنون از قابلیت ترجمه هم زمان پشتیبانی می‌کنند

- درGoogle, اخبار تکنولوژی

کمی بیش از یک سال پیش، گوگل در رویداد سخت افزاری ۲۰۱۷ خود پیکسل بادها را معرفی کرذ که مجموعه‌ای از هدفون‌های بی‌سیم هستند که بر محوریت دستیار گوگل طراحی شده‌اند. در ادامه همراه تکفارس باشید.

در میان بسیاری از ویژگی‌های مختلف قابلیت ترجمه در زمان واقعی یا همزمان نیز وجود داشت که همانطور که از نامش پیداست اجازه می‌دهد تا صاحبان این گجت بتوانند با افراد مختلف در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند. تنها وسیله مورد نیاز در کنار پیکسل بادها یک گوشی هوشمند پیکسل بود.

این ویژگی تا هفته گذشته که گوگل هدفون‌های سیمی USB-C را معرفی کرد منحصر به پیکسل بادها بود اما اکنون این شرکت یکی از صفحه‌های پشتیبانی بحش پیکسل باد را به‌روز کرده تا تأیید کند که این ویژگی دیگر تنها به گوشی‌های هوشمند پیکسل و یا هدفون‌های پیکسل باد منحصر نمی‌شود. در عوض، کسانی که علاقه‌مند به استفاده از این ویژگی هستند، تنها به یک جفت هدفون مجهز به دستیار گوگل و یک گوشی هوشمند اندرویدی با دستیار مجازی نیاز خواهند داشت.

هنوز معلوم نیست چرا گوگل در مورد رویداد سخت افزاری خود در این مورد گام بزرگتری برنداشته است، چراکه دستیار گوگل نقش به سزایی را در استراتژی آن‌ها ایفا می‌کند. به هر حال، این ویژگی در حال حاضر در دسترس است، بنابراین کسانی که یک جفت هدفون بهینه شده با دستیار گوگل دارند می‌توانند این ویژگی را امتحان کنند.

0

ارسال یک دیدگاه