امکانات مشابه آیفون‌های ۲۰۱۹ با آیفون ایکس، ایکس اس و ایکس آر

امکانات مشابه آیفون‌های ۲۰۱۹ با آیفون ایکس، ایکس اس و ایکس آر

در همایش مربوط به سخت‌افزار خود که در کمتر از یک ماه پیش برگزار شد، اپل به طور غیرمنتظره‌ای اعلام کرد که ورژن تکنولوژی IP67 آیفون ایکس اس، آیفون ایکس آر و آیفون ایکس اس مکس را به فناوری IP68 ارتقا داده است.

حالا در گزارشی که امروز منتشر شد، مینگ چی کو، یکی از تحلیلگران مشهور بیان کرد که اپل می‌خواهد همین مرحله از فناوری ضد آب و خاک را در مدل‌های آتی آیفون‌های سال ۲۰۱۹ نیز استفاده کند.

این تأییدیه را نمی‌توان نادرست دانست زیرا هم‌اکنون که در پیشرفته‌ترین مدل‌های آیفون بالاترین استاندارد IP وجود دارد، منطقی آن است که در آیفون‌های پیشرفته‌تر یعنی محصولات ۲۰۱۹ نیز این تکنولوژی را شاهد باشیم.

البته اپل می‌توانست دستگاه‌های فعلی خود را هم به مقاومت در برابر سطوح بالایی فشار و عمق نیز مجهز نماید که بر اساس گفته مینگ چی کو، این اتفاق قرار نیست رخ دهد بنابراین مشتریان باید انتظار داشته باشند که اپل همین فناوری IP68 را که در برابر عمق ۲ متری آب و به مدت ۳۰ دقیقه مقاومت دارد، مجهز کند.

به هر حال، با توجه به اینکه یک سال تا معرفی آیفون‌های سال ۲۰۱۹ باقی مانده نمی‌توانیم در مورد ویژگی‌های آنها صحبت کنیم هرچند وجود طراحی تمام اسکرین در این گوشی‌ها حتمی به نظر می‌رسد.

گوشی آیفون ایکس آر که قرار بود سال پیش معرفی شود، به خاطر مشکلات مربوط به تولید پنل LCD تا اواخر ماه اکتبر از آن رونمایی نشد. حالا خوشبختانه اواخر ماه اکتبر نزدیک است و قرار است پیش سفارش‌های آن از همین جمعه یعنی ۱۹ اکتبر آغاز شود و در تاریخ ۲۶ اکتبر نیز گوشی‌ها به دست متقاضیان خواهند رسید.

0

ارسال یک دیدگاه