پوشش زنده کنفرانس معرفی هواوی میت ۲۰ ( کنفرانس به اتمام رسید)

  • توسط سعید حلاجیان
  • ۲۴/۰۷/۱۳۹۷
  • ۰

شرکت هواوی عصر امروز رسما از پرچم‌دار جدید گوشی‌های هواوی رونمایی می‌کند. وب‌سایت تک‌فارس به مانند همیشه با پوئشش زنده این کنفرانس همراه شما خواهد بود.

طی یک سال گذشته شایعات و گزارشات فراوانی از معرفی گوشی جدید از خانواده میت خبر می‌داند. سرانجام این شایعات به وقوع پیوست هواوای عصر امروز رسما از پرچم‌دار جدید خود یعنی سری میت ۲۰ رونمایی خواهد کرد. انتظار می رود در این رویداد شاهد معرفی و رونمایی از دو وشی هوشمند خانواده میت یعنی میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو باشیم.

جزئیات زیادی از گوشی‌های سری میت ۲۰ در دسترس نیست اما به نظر می‌رسد گوشی میت ۲۰ از پردازنده هفت نانومتری و همچنین گوشی میت ۲۰ پرو نیز از دوربین سه گانه بهره مند باشند. حال باید تا شروع کنفرانس منتظر ماند و دید که شرکت هواوی چه سورپرایزهای دیگری را برای کاربران خود تدارک دیده است.

ساعت شروع کنفرانس:

کنفرانس معرفی و رونمایی از سری میت ۲۰ راس ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران آغاز می‌شود و به مانند همیشه وب‌سایت تک‌فارس با پوشش زنده این کنفرانس به صورت پخش زنده و همچنین پوشش متنی ( لایو بلاگ) همراه شما خواهد بود. مطمئنا طی این کنفرانس اطلاعات و جزئیات فراوانی از گوشی های سری میت ۲۰ به دست خواهیم آورد. پس با ما همراه باشید

 

تماشا از یوتوب

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس