کنفرانس هواوی ۲۰۱۸ | قیمت و زمان عرضه سری میت ۲۰

کنفرانس هواوی ۲۰۱۸ | قیمت و زمان عرضه سری میت ۲۰

هوآوی امروز از چهار گوشی جدید از سری میت با مدل‌های ۲۰ میت، ۲۰ میت پرو، میت ۲۰ ایکس و میت ۲۰ RS Porsche Design رونمایی کرد.

به نظر می‌رسد مدل میت ۲۰ را بتوانیم از همین امروز در بازار پیدا کنیم. قیمت پایه این گوشی با رم ۴ گیگ و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت حدود ۸۰۰ یورو می‌باشد. ضمن اینکه مدل دارای ۶ گیگ رم و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی هم ۸۵۰ یورو قیمت خواهد داشت.

اگر به حافظه داخلی بیشتری نیاز دارید، باید یکی از مموری کارت‌های تولید شده به نام NM را خریداری نمایید. هنوز اطلاعات و جزئیات زیادی در مورد این نسل از مموری کارت‌ها منتشر نشده ولی به نظر نمی‌رسد بتوانیم آنها را با قیمت ارزان و به راحتی خریداری نماییم.

هوآوی میت ۲۰ پرو با رم و حافظه داخلی به ترتیب ۶ گیگی و ۱۲۸ گیگابایتی ۱۰۵۰ یورو ارزش خواهد داشت.

گوشی میت ۲۰ RS Porsche Design هم از همین امروز در دسترس خواهد بود که برای خرید آن با مشخصات فنی رم ۸ گیگی و حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی باید ۱۶۹۵ یورو بپردازید. البته اگر می‌خواهید از پیشرفته‌ترین امکانات بهره ببرید، فقط کافی است با پرداخت ۲۰۹۵ یورو، نمونه دارای رم ۸ گیگی و حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی این دستگاه را خریداری نمایید.

در پایان اشاره کنیم که هوآوی میت ۲۰ ایکس نیز از روز ۲۶ اکتبر (یعنی هفته آینده) در دسترس خواهد بود. این گوشی گیمینگ با رم ۶ گیگی و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی ۹۰۰ دلار قیمت دارد.

0

ارسال یک دیدگاه