اپل قرار است مک بوک و ایپد جدید در ۳۰ اکتبر معرفی کند!

اپل همچنان در حال معرفی تولیدات جدید خود است و  قرار است سری جدید محصولات خود را در ۳۰ اکتبر در نیویورک  و در دانشکده موسیقی بروکلین معرفی کند. اپل برای تبلیغ و همچنین دعوت کاربران برای مشاهده این کنفرانس پوستر زیر را طراحی کرده است.

ماه گذشته اپل برخی از محصولات خود را معرفی کرد و به نظر می‌رسید که اینها تمام محصولاتی هستند که قرار است اپل در سال ۲۰۱۸ معرفی کند؛ اما امروز خبر معرفی سری جدیدی از محصولات اپل همه‌ی کاربران را شگفت زده و بسیار امیدوار کرد. براساس گفته اپل قرار است در این کنفرانس یک مک جدید و همچنین ایپد پرو مدل ۲۰۱۸ که در دو اندازه مختلف آماده ارائه است را معرفی کند.

براساس گفته اپل این تبلت دارای سنسور اسکن تشخیص چهره است که البته در این چند وقت اخیر این تکنولوژی را روی بسیاری از محصولات تازه تولید شده از جمله گوشی های هوشمند دیدیم. حاشیه تصویر در این تبلت بسیار کم است و همچنین خبری از دکمه بازگشت به خانه در این تبلت نیست؛ و قطر این تبلت هم بسیار کم است.

مدت زمان بسیار زیادی است که اپل در حال تلاش کردن برای افزایش تولید و همچنین مطرح شدن این لپ‌تاپ در بین لپ‌تاپ های برتر دنیاست. در همین راستا اپل تغییرات زیادی به خصوص در طراحی این سری از لپ‌تاپ‌ها یعنی مک‌بوک ایر ایجاد کرده است؛ بنابراین باید منتظر تغییر چشم‌گیری در این سری از لپ‌تاپ باشیم. درمورد پردازنده این لپ‌تاپ هم اطلاعاتی وجود ندارد و باید تا روز مراسم منتظر بمانیم تا ببینیم که از چه پردازنده‌ای در این لپ‌تاپ استفاده شده است. به نظر می‌رسد که اپل قرار است مک مینی را به روزرسانی کند و آن را در  قالب یک مک بوک جدید معرفی کند.

در هر صورت برای اطلاع از جزئیات بیشتر باید تا روز معرفی منتظر بمانیم. به نظر می‌رسد که اپل سال سخت و پر کاری را پشت سرگذاشته است تا بتواند با محصولات فراوان و همچنین با کیفیت در میدان رقابت حاضر شود.

نظر شما کاربران تکفارس در این زمینه چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید پخش زنده و اخبار این کنفرانس را در روز برگزاری و بعد از آن از طریق همین وبسایت پیگیری کنید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید