اسپاتیفای اپلیکیشن مخصوص اپل واچ را عرضه کرد

اسپاتیفای اپلیکیشن مخصوص اپل واچ را عرضه کرد

اسپاتیفای بالأخره از اپلیکیشن مخصوص اپل واچ رونمایی کرد تا در هفته‌های آتی این نرم‌افزار را در اختیار کاربران محصول هوشمند اپل قرار دهد.

پس از طی یک دوره زمانی آزمایشی کوتاه، اپلیکیشن جدید اسپاتیفای برای اپل واچ به کاربران اجازه می‌دهد تا فایل‌های صوتی در حال اجرا و دیگر قابلیت‌های مربوطه را به راحتی کنترل نمایند.

این نرم‌افزار را می‌توان به اسپیکرها و دستگاه‌های دیگر وصل کرد ولی امکان گوش دادن به پادکست‌ها و فایل‌های صوتی به صورت آفلاین وجود ندارد. البته اسپاتیفای وعده داده چنین ویژگی را به زودی عرضه خواهد کرد.

این پلتفرم پخش کننده ویدیو به دارندگان اپل واچ اجازه خواهد داد یک فایل صوتی را متوقف کرده و یا به فایل بعدی بروند و یا ۱۵ ثانیه قبل از آن موسیقی را دوباره اجرا نمایند.

به خاطر همین اقدام و به دلیل همگام شدن اسپاتیفای و اپل واچ، دارندگان این ساعت هوشمند می‌توانند به آهنگ‌های اخیراً پخش شده خود از طریق گوشی‌هایشان دسترسی داشته باشند. به علاوه، از طریق این نرم‌افزار می‌توانیم آهنگ مورد علاقه خود را به وسیله ضربه زدن روی آیکون قلب در صفحه نمایش ساعت، به مجموعه‌های ساخته شده اضافه نماییم.

در نظر داشته باشید که برای استفاده از اپلیکیشن جدید، شما باید آخرین نسخه اسپاتیفای (ورژن ۸٫۴٫۷۹) را از اپ‌استور دانلود کرده و منتظر عرضه بروزرسانی‌های جدید بمانید.

0

ارسال یک دیدگاه