صفحه نمایش گلکسی نوت ۱۰؛ بزرگ‌ترین نمایشگر محصولات سامسونگ

صفحه نمایش گلکسی نوت ۱۰؛ بزرگ‌ترین نمایشگر محصولات سامسونگ

گویا سامسونگ علاقه زیادی دارد محصولاتش را زمانی معرفی کند که تقریباً تمامی افراد از مشخصات فنی آن‌ها باخبر هستند. حالا همین قضیه برای گلکسی نوت ۱۰ نیز رخ داده است.

با توجه به شایعات، می‌توانیم مدعی باشیم که سامسونگ می‌خواهد در جدیدترین دستگاه سری نوت خود بزرگ‌ترین نمایشگری را به کار ببرد که تا کنون مورد استفاده قرار داده است؛ صفحه نمایشی حتی بزرگ‌تر از صفحه نمایش آیفون ایکس اس مکس که ۶٫۵ اینچ اندازه داشت.

رسانه‌های کره‌ای ادعا می‌کنند که نمایشگر گلکسی نوت ۱۰ حدود ۶٫۶۶ اینچ اندازه خواهد داشت. ضمن اینکه حاشیه‌ای نیز در آن مشاهده نخواهد شد. این جزئیات یعنی باید منتظر یک فبلت با اندازه‌ای بزرگ باشیم که از طراحی تمام صفحه نمایش بهره می‌برد.

مهم‌ترین ویژگی گلکسی نوت ۱۰ که ظاهراً دارای اسم رمز DaVinci می‌باشد، نمایشگر آن خواهد بود بنابراین شاید رزولوشن تصاویر در این دستگاه به ۴K برسد و حتی از کیفیت فول اچ‌دی نیز پشتیبانی نماید زیرا ممکن است پنل سوپر آمولد در آن به کار رود.

به عقیده کارشناسان، سامسونگ همان برنامه‌ای که برای معرفی دیگر گوشی‌های سری نوت به کار گرفت را استفاده خواهد کرد؛ یعنی گلکسی نوت ۱۰ احتمالاً در ماه آگوست سال ۲۰۱۹ معرفی شود.

دیگر امکاناتی که انتظار داریم در پرچمدار آتی سامسونگ ببینیم عبارتند از پشتیبانی از شبکه ۵G، دوربین اصلی سه‌گانه و باتری قدرتمند.

بسیار بعید است که قلم S در فبلت ۶٫۶۶ اینچی سامسونگ پیشرفته‌تر شود زیرا این وسیله با معرفی گلکسی نوت ۹ بهبود یافته بود.

با همه این اطلاعات، نباید فکر کنیم که گلکسی نوت ۱۰ ارزان خواهد بود به دلیل اینکه حداقل قیمتی که برای آن می‌توانیم در نظر بگیریم، ۱۰۰۰ یورو می‌باشد.

شما در مورد گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ و امکانات آن چه فکری می‌کنید؟ نظر خود را با دیگران در قسمت انتهای خبر به اشتراک بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه