از گلکسی نوت ۹ به رنگ سفید رسماً رونمایی شد

  • توسط سید محمد معلمی
  • ۰۳/۰۹/۱۳۹۷
  • ۰

پیش از این گفته شده بود که سامسونگ می‌خواهد در تاریخ ۲۳ نوامبر از نسخه سفید رنگ پرچمدار فعلی خود یعنی گلکسی نوت ۹ معرفی کند که همین اتفاق نیز رخ داد.

شاید بتوانیم این اقدام کمپانی کره‌ای را یک اتفاق بدانیم ولی به نظر می‌رسد سامسونگ با معرفی این ورژن از گلکسی نوت ۹ انتظار داشته در روز جمعه سیاه (Black Friday) پرچمدارش را بیشتر به فروش برساند هرچند نباید این دو موضوع را به هم ربط بدهیم زیرا این دستگاه هنوز در ایالات متحده وجود ندارد.

اگرچه از گلکسی نوت ۹ روز گذشته به صورت رسمی در کشور تایوان رونمایی شد ولی شنیده می‌شود که قرار نیست تا ماه آینده شاهد حضور این دستگاه در بازار باشیم.

آنطور که بر می‌آید، قیمت گلکسی نوت ۹ سفید چندان ارزان نخواهد بود به طوری که نمایندگی سامسونگ در تایوان ۱۰۰۰ دلار را قیمت آن اعلام کرده است.

گرچه احتمال می‌دهیم این گوشی به زودی وارد دیگر کشورها شود ولی مطمئن نیستم که آیا تا پیش از پایان سال ۲۰۱۸ و تعطیلات کریسمس به ایالات متحده نیز خواهد رسید یا خیر. در حال حاضر، تایوان تنها کشوری است که می‌توانیم گلکسی نوت ۹ سفید را از ماه دسامبر، خریداری کنیم بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم برنامه‌های کمپانی کره‌ای برای آینده چیست.

اگر می‌خواهید گلکسی نوت ۹ را سفید رنگ بخرید، باید بگوییم از نظر سخت‌افزاری تفاوتی با دیگر نسخه‌های آن یعنی نارنجی، بنفش، آبی و نقره‌ای ندارد مگر اینکه شما مخصوصاً منتظر ورژن سفید رنگ این دستگاه بوده‌اید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس