امکان افزایش ۸ میلیون دلاری درآمد T-Mobile توسط دانشجویان دانشگاه یوتا

از سال ۲۰۰۵ تاکنون ادوبی هر سال یک مسابقه‌ با جایزه‌ای ۳۵ هزار دلاری جهت ایجاد موقعیت‌های شغلی جدید برای افرادی که ایده‌های ناب دارند برگذار می‌کند، امسال این کمپانی نرم‌افزاری با تی موبایل متحد شد. بر اساس گزارش CNBC تیم برنده از دانشگاه یوتا با ساده سازی بخش‌های مختلفی از سایت تی موبایل، تخمین زد تغیراتی که آن‌ها بر روی سایت ایجاد کرده‌اند درآمد سالانه این شرکت را ۸ میلیون دلار افزایش خواهد داد.

بر اساس گفته‌های جایلز ریچاردسن، نایب رییس تی موبایل، از دانشجویان خواسته شد تا کشف کنند چه مصرف کنندگانی از سایت این کمپانی بازدید می‌کنند، آیا از مشتریان تی موبایل هستند یا خیر؟ این کمپانی همچنین از دانشجویان خواست تا مشخص کنند که مصرف کنندگان بیشتر از کدام بخش‌های سایت بازدید می‌کنند.

پی بردن به تمام این موضوعات شانس تی موبایل برای جذب مشتری‌های جدید را افزایش می‌دهد.

جایلز ریچاردسن همچنین اضافه کرد:

” اگر یک مشتری در حال مشاهده صفحه‌ای از سایت باشد که شامل دو یا سه موضوع متفاوت می‌شود، گاهی اوقات فهمیدن اینکه این شخص مجذوب کدام موضوع است سخت می‌شود. با وجود این که تلاش ما این بوده است که موضوعات مورد علاقه مشتری‌هایمان را فراهم کنیم، می‌دانیم که تخصص و تلاشمان در این زمینه به اندازه کافی نبوده است.”

علاوه بر تغییراتی که تیم برنده بر روی سایت ایجاد کرد، آن‌ها همچنین پیشنهاد دادند که تی موبایل تبلیغاتش را از گوگل به یاهو منتقل کند. این دانشجویان کشف کردند با وجود اینکه تی موبایل مبلغ زیادی صرف تبلیغات در گوگل می‌کند اکثر مشتریان فعلی این شرکت از طریق یاهو با سایت تی موبایل آشنا شده‌اند. علاوه بر این، دانشجویان گفتند که عوامل اجرایی تی موبایل باید بیشتر با مصرف‌ کنندگان در ارتباط باشند و نظرات و بازخوردهای آن‌ها را بشنوند، همچنین باید از فروشگاه‌های کمپانی بازدید کنند.

۲۰ عدد از تیم‌هایی که به مرحله نیمه‌ نهایی رسیده‌اند به دفتر مرکزی تی موبایل در ایالت واشنگتن پرواز خواهند کرد، ریچاردسن انتظار دارد تی موبایل به نیمی از این تیم‌ها پیشنهاد کاری بدهد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید