محافظ صفحه +Galaxy S10 دوربین سلفی دوگانه را تایید می کند

محافظ صفحه +Galaxy S10 دوربین سلفی دوگانه را تایید می کند

وقتی رندر‌های گلکسی S10+ به بیرون درز کردند، سوالات زیادی پیرامونشان شکل گرفت، حتی Leakster وقتی آن‌ها را در اینترنت منتشر کرد به مردم هشدار داد که یک بروزرسانی در راه است، اگر شما امیدوار بودید که دوربین سلفی دوگانه که به شکل یک کپسول در بالای صفحه قرار داشت ممکن است حذف شود، خبر بدی برایتان داریم، این دوربین قرار نیست جایی برود.

دوربین دوگانه

IceUniverse یک منبع موثق و منتشر کننده اطلاعات غیر رسمی از سامسونگ، تصویری از محافظ صفحه نمایش گلکسی S10+ منتشر کرد که در آن دو دوربین سلفی در کنار هم قرار دارند و یک فاصله کوچک بلااستفاده در بینشان به چشم می‌خورد. اگر به آن فضای غیرقابل استفاده، بالا و سمت راستش را نیز اضافه کنید، با وجود این که در این دو مکان پیکسل وجود دارد به نظر می‌رسد که بخش بزرگی از نوار وضعیت غیرقابل استفاده باشد.

تصویر بعدی یک رندر دقیق‌تر از گلکسی S10+ است، در صورت درست بودن این رندر حداقل می‌دانیم که لبه‌های بالا و پایین مثل S9  خواهند بود.

اگر بخواهیم از یکی از عوامل داخلی سامسونگ را که این پرچمدار آینده را دیده است نقل قول کنیم، S10+ شگفت انگیز! بنظر می‌رسد.
در رندر دیگری می‌توانیم گلکسی S10+ و S10 در کنار هم مشاهده کنیم. همانطور که می‌بینید S10 با یک حفره برای دوربین سلفی طراحی شده است که نسبت به مدل پلاس کمتر مزاحمت ایجاد می‌کند.

این اطلاعات یک هشدار ترسناک به ما می‌دهند و آن این است که تقریبا تمام تلفن‌های هوشمند ۲۰۱۹ با یک حفره در صفحه منتشر خواهند شد. با اینکه کمی اغراق آمیز بنظر می‌رسد اما باید به این قضیه عادت کنیم، مخصوصا در میان پرچمداران.

0

ارسال یک دیدگاه