۱۰ گوشی برتر این هفته براساس رای کاربران

  • توسط حسین چوبین
  • ۱۹/۰۹/۱۳۹۷
  • ۰

گوشی شیائومی ردمی نوت ۶ محبوب ترین گوشی پس از رای گیری های هفتگی ۲۰۱۸ انتخاب شد؛ پس از این گوشی گلکسی A7 مدل ۲۰۱۸ در جایگاه دوم قرار دارد. این دو گوشی مدل های برتر سه هفته اخیر شناخته شده‌اند.

در ادامه و پس از این دو گوشی مقام سوم مربوط به نماینده دیگری از سامسونگ به نام گلکسی A9 مدل ۲۰۱۸ می‌باشد، که توانست میت ۲۰ پرو را شکست دهد و در جایگاه سوم قرار بگیرد؛ و میت ۲۰ پرو هم پس از این مدل در جایگاه چهارم قرار دارد. اما گلکسی A8s توانست با صفحه‌نمایش جدید و به نوعی منحصر به فرد کاربران را راضی کند و جایگاه خود را نسبت به قبل بهتر کند در جایگاه پنجم قرار بگیرد. اما شیائومی پوکوفون اف ۱ در جایگاه ششم و بالاتر از دو گوشی پرچم‌دار و قدرتمند هواوی آنر ۸X و گلکسی اس۸ قرار بگیرد.

و در نهایت دو گوشی آیفون ۶ و ۶s در جایگاه های نهم و دهم قرار گرفته‌اند که به نظر می‌رسد کاربران بیشتر طرفدار گوشی های با کیفیت و اقتصادی یا به نوعی گوشی هایی با قیمت مناسب هستند چراکه از تمام تولیدات اپل فقط گوشی‌هایی که دارای قیمت مناسب هستند انتخاب شده‌اند.

اما نکته جالب این است که گوشی های نوکیا ۸٫۱ و ویو NEX2 از لیست ده گوشی برتر حذف شدند درحالی که انتظار می‌رفت این دو مدل در صدر جدول قرار بگیرند.

در پایان می‌توانید تصاویر این گوشی ها و همچنین جایگاه آن هار مشاهده کنید.

۱- شیائومی ردمی نوت۶ پرو (Xiaomi Redmi Note 6 Pro)

۲- سامسونگ گلکسی (۲۰۱۸)A7

۳- سامسونگ گلکسی (۲۰۱۸)A9

۴- هواوی میت۲۰ پرو

۵-سامسونگ گلکسی A8s

۶- شیائومی پیکو فون اف۱ (Xiaomi Pocophone F1)

۷-هواوی آنر ۸X

۸-سامسونگ گلکسی S8

۹- آیفون ۶s

۱۰- آیفون۶

به نظر شما کاربران تکفارس کدام یک از گوشی‌های بالا برتر است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس