اپل موزیک با اسپیکر های آمازون و دستیار الکسا موسیقی پخش می‌کند

  • توسط حسین چوبین
  • ۲۴/۰۹/۱۳۹۷
  • ۱

آمازون در پایان ماه نوامبر اعلام کرد به زودی اسپیکر های اکو و همچنین دستیار الکسا از اپل موزیک هم پشتیبانی می‌کند. و بالاخره امروز و با گذشت حدود دو هفته از این وعده، آمازون به وعده خود عمل کرد. استفاده از الکسا در  آمریکا بوسیله نصب این برنامه برروی گوشی های اندروید و IOS شروع شده است؛ همچنین به این وسیله شما می‌توانید اکانت یا حساب کاربری خود را به اسپیکر اکو داده و از خدمات اپل موزیک استفاده کنید. با این کار شما می‌توانید با استفاده از فرمان صوتی و دستور به الکسا موسیقی خود را پخش کنید و یا پخش موسیقی خود را کنترل کنید. شما می‌توانید بوسیله الکسا یک لیست از منابع مثل اپل موزیک و…. را انتخاب و موسیقی مورد علاقه خود را انتخاب کنید؛ با این کار شما می‌توانید هر زمان که قصد گوش دادن به موسیقی را دارید به راحتی از تمامی این سرویس ها استفاده کنید. همچنین می‌توانید یک لیست علاقه مندی شخصی هم در این برنامه برای اپل موزیک خود قرار دهید، همچنین می‌توانید هشدار هایی هم برای خودتان در این برنامه قرار دهید و به علاوه می‌توانید بین حالت موسیقی های معمولی و حالت علاقه مندی های شخصی سوییچ کنید.

به نظر می‌رسد که یک نقص بزرگ در این برنامه برای اپل وجود دارد و آن هم هوم‌پد است؛ در حال حاضر استفاده از ایستگاه اپل موزیک برای این دستگاه حداقل در حال حاضر امکان‌پذیر نیست و شما نمی‌توانید بوسیله این دستگاه از اپل موزیک خود استفاده کنید.

الکسا می‌تواند تمام بخش های موردنیاز شما را مدیریت کند و دیگر لازم نیست که خودتان کاری انجام دهید و اگر چندین اسپیکر داشته باشید می‌توانید با انجام تنظیمات خاص الکسا از تمامی اسپیکر های خودتان استفاده کنید و از وضوح و کیفیت صدای بالاتر بهره‌مند شوید. پشتیبانی نکردن از اپل موزیک نقطه ضعف مهمی برای اسپیکر اکو بود که به نظر می‌رسد با برطرف کردن نسبی آن بازار این اسپیکر هم بسیار بهتر از قبل بشود.

نظر شما کاربران تکفارس در رابطه با این اقدام آمازون و اپل چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
قبلی «
بعدی »

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

برنامه ها

تلگرام تکفارس