آپدیت جدید برای Google Keep عرضه شد

  • توسط سید محمد معلمی
  • ۲۱/۰۹/۱۳۹۷
  • ۰

همان‌طور که گوگل برای نرم‌افزار Google Keep خود آپدیت‌های بیشتری منتشر می‌کند، رضایت کاربران نیز از این نرم‌افزار افزایش می‌یابد. اگرچه جدیدترین ورژن این اپلیکیشن ویژگی‌های زیادی در اختیار افراد قرار نداده یا پیشرفت‌های زیادی در آن دیده نمی‌شود ولی بروزرسانی به نسخه جدید برای کسانی که به نوت برداری علاقه‌مند هستند، اهمیت بسیاری دارد.

این آپدیت جدید حاوی قابلیت تازه‌ای است برای کسانی که می‌خواهند طراحی کنند بنابراین کاربران قادر خواهند بود بدون هیچ محدودیتی نسبت به تولید محتوا اقدام نمایند.

تا به امروز، شما تنها می‌توانستید فقط روی قسمتی که روی صفحه نمایش گوشی هوشمندتان ظاهر شده متن اضافه کنید ولی پس از بروزرسانی، Google Keep در صورت تمام شدن فضای ارائه شده، پایین صفحه را برایتان باز می‌کند و ادامه خواهد داد.

برای اینکه بتوانید از قابلیت جدید Google Keep استفاده کنید، حتماً باید نسخه ۵٫۰٫۴۸۱٫۰۵ نرم‌افزار مذکور را روی دستگاه خود نصب نمایید و سپس از ابتدای صفحه نمایش شروع به طراحی کنید تا به آخر برسید. در نهایت یک پیام ظاهرشونده مشاهده خواهید کرد که به شما می‌گوید فضای بیشتری باز شده است. اگر چنین پیغامی را ندیدید، باید اپلیکیشن Google Keep را دانلود و آپدیت نمایید.

علاوه بر این ویژگی کاربردی، برخی مشکلات موجود در نسخه‌های قبلی برطرف شده و عملکردهای این اپلیکیشن هم بهبود یافته‌اند.

 [button type=”bd_button btn_large” url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.keep” target=”on” button_color_fon=”#000000″ button_text_color=”#ff0000″ ]دانلود Google Keep از گوگل پلی استور[/button]

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس