امکان هدیه دادن محصولات درون برنامه ای به زودی برای کاربران اپ استور فراهم خواهد شد

  • توسط امیر محمد مریخی
  • ۲۹/۰۹/۱۳۹۷
  • ۰

با اینکه این روزها توانایی هدیه دادن محصولات دیجیتالی یک مورد خیلی رایج می‌باشد، همه فروشگاه‌های دیجیتالی این قابلیت را برای مشتریانشان فراهم نمی‌کنند، و وقتی که صحبت از خرید‌های درون برنامه‌ای می‌شود، قضیه از این هم پیچیده‌تر است. مخصوصا وقتی صحبت از پلتفرم‌های پخش کننده‌ بزرگی مانند اپ استور یا گوگل پلی استور می‌شود.

اما اوضاع درحال تغییر است چرا که اپل در حال آماده سازی بروزرسانی است که قابلیت هدیه دادن محصولات درون برنامه‌ای در اپ استور را به این برنامه اضافه می‌کند. بر اساس گزارشی از MacRumors بخش قوانین اپ استور به تازگی جهت بازتاب کردن این تغییر جدید بروزرسانی شده است.

جمله ” برنامه‌ها اجازه ندارند که به شکل مستقیم یا غیر مستقیم امکان هدیه دادن محصولات درون برنامه‌ای را به کابران بدهند. ” با جمله‌ای که دقیقا مخالف این است جایگزین شده است ” برنامه‌ها اجازه دارند امکان هدیه دادن محصولات درون برنامه‌ای را برای کاربران فراهم کنند. “

این متن همچنین اشاره می‌کند که درصورت پس دادن این هدایا پول آن‌ها به حساب خریدار اصلی برگردانده می‌شود و قابل تعویض هم نیستند. البته که ما نمی‌دانیم که امکان هدیه دادن خرید‌های درون برنامه‌ای دقیقا چطور کار خواهد کرد ولی حداقل می‌دانیم که این قابلیت به زودی برای کاربران اپ استور فراهم خواهد شد.

در حال حاضر اپ استور به کاربران اجازه می‌دهد تا به دوستان خود برنامه هدیه بدهند. این هدایا از طریق ایمیل قابل فعال سازی هستند پس شما برای که بتوانید به کسی هدیه دهید باید ایمیل آن شخص را داشته باشید

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس