Pixel 3 برترین گوشی اندروید تک لنز در DxOMark لقب گرفت

اخبار ، تکنولوژی ۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

DxOMark در نهایت بررسی خود از گوگل پیکسل ۳ را منتشر کرد. این گوشی به طور کلی نمره ۱۰۱ را به خود اختصاص داده است که شامل نمره ۱۰۳ برای عکس برداری و ۹۸ برای فیمبرداری می‌شود. این امتیاز پیکسل ۳ را مشترکا با آیفون XR اپل در رتبه پنجم رده‌بندی دوربین‌های گوشی‌های هوشمند قرار می‌دهد. برای جزئیات بیشتر در ادامه همراه تکفارس باشید.

این تست، بررسی محدوده دینامیکی پیکسل ۳، حفظ جزئیات تصاویر و عملکرد فلش در عکس‌ها و جزئیات، کم بودن نویز و ثبات موثر در ضبط ویدیو را شامل می‌شد.

در بررسی DxO، پیکسل ۳ توانست در مقایسه با نسل قبلی خود بهبودهای فراوانی را مانند بهبود تصویر برداری در حالت بوکه و زوم تصاویر تجربه کند، که بیشترین بهبود به میزان زوم تصاویر بر می‌گردد. درواقع پیکسل ۳ “دیگر گوشی‌های تک دوربین را کاملا شکست داده است”.

با این حال DxO به وجود نویز‌ و سایه‌های رنگی در تصاویر با نور کم و در برخی مواقع ثبت تصاویر با حالتی مصنوعی در تصویر برداری با نور مناسب، اشاره می‌کند.

در نهایت، DxO گوگل پیکسل ۳ را بهترین گوشی هوشمند اندروید با یک لنز می‌نامد که یک رقیب برای آیفون XR اپل به شمار خواهد رفت. میزان دید در شب بخشی از آزمایشات DxO نبود، اما با این وجود این گوشی در آن قسمت نیز مورد ستایش قرار گرفت.

به نظر شما برترین گوشی هوشمند تک لنز جهان کدام است؟ دیدگاه‌های خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید