آیفون ۱۱ با دوربین عقب سه‌گانه و بدون ناچ را در این ویدیو ببینید

آیا گوشی که در ویدیو می‌بینید، آیفون ۱۱ است؟ امیدواریم پاسخ به این سؤال مثبت باشد زیرا اگر چنین اتفاقی رخ دهد، ما در سال ۲۰۱۹ شاهد زیباترین آیفون تاریخ خواهیم بود.

این کلیپ که توسط سازنده ویدیوهای مفهومی مطرح یعنی Concept Creator ساخته شده است، آیفون ۱۱ را به خوبی و از هر زاویه ممکنی نشان می‌دهد.

همان‌طور که می‌بینید، یکی از بزرگ‌ترین تغییرات احتمالی در محصول آتی اپل، دوربین عقب سه‌گانه می‌باشد تا بتوانیم آن را با گوشی‌های فعلی نظیر آیفون ایکس اس متمایز کنیم.

در قسمت جلویی آیفون ۱۱، ماژول دوربین سلفی دوگانه به چشم می‌خورد که تکنولوژی Face ID را به عنوان قابلیت امنیتی مشهور اپل در اختیار افراد قرار می‌دهد. اگر کمی بیشتر دقت کنید متوجه خواهید شد که پرچمدار آتی اپل نسبت به محصولاتی که تا کنون تولید شده‌اند، تفاوت دارد.

این ویدیو مفهومی از ظاهر آیپد پرو بهره برده تا لبه‌های آهنی آیفون جدید را نشان دهد. چنین ظاهری یعنی نبود حاشیه در اطراف نمایشگر آیفون ۱۱ و در نتیجه عدم استفاده از ناچ در بالای صفحه نمایش.

دوربین‌های جلویی این گوشی، زیر نمایشگر به کار رفته‌اند تا اپل طراحی در نظر گرفته شده توسط سامسونگ را در پرچمدار بعدی خود مورد استفاده قرار دهد. البته چنین اقدامی تا حدودی منطقی به نظر می‌رسد زیرا احتمال دارد اپل تا ماه سپتامبر سال ۲۰۱۹ از گوشی جدیدش رونمایی نکند بنابراین باید به فکر این باشد تا از رقیب سنتی خود عقب نماند.

به علاوه، اپل اگر می‌خواهد از بازار گوشی‌های هوشمند غافل نشود، باید یک گوشی ۵G را در سال ۲۰۱۹ تولید کند به همین دلیل می‌توانیم امیدوار باشیم که چنین قابلیتی نیز در آیفون بعدی به چشم خواهد خورد. حالا اگر همه این امکانات در یک گوشی ساخت اپل وجود داشته باشند، مطمئناً شاهد گران‌ترین و البته زیباترین آیفون تاریخ خواهیم بود.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید