سامسونگ در تلویزیون‌های هوشمند جدیدش از دستیار صوتی گوگل استفاده خواهد کرد

  • توسط امیر محمد مریخی
  • ۰۳/۱۰/۱۳۹۷
  • ۰

آمازون و گوگل موفق شدند دستیارهای شخصی خود، الکسا و دستیار گوگل را به انواع و اقسام وسایل وارد کنند، بلندگوهای هوشمند، تلویزیون‌ها، هدفون‌ها، لوازم خانگی هوشمند و غیره، همگی درحال استفاده از دستیارهای هوشمند این دو کمپانی هستند.

از طرف دیگر سامسونگ کاربرانش را دستیار صوتی خود بیکس بای گیج کرد. حتی استفاده‌ این دستیار صوتی در جدیدترین مدل‌های تلویزیون‌های سامسونگ در سال ۲۰۱۸ نیز محدود است چرا که مردم فقط می‌توانند از آن استفاده کنند تا بخش ویدیو را کنترل نکنند و هیچ استفاده‌ای برای برنامه‌های ترد پارتی ندارد.

به این شکل، بر اساس گزارشی از Variety به نظر می‌آید که سامسونگ تصمیم گرفته تا با گوگل همکاری کند و از دستیار گوگل در تلویزیون‌های سال ۲۰۱۹ خود استفاده خواهد کرد.

هیچ حرفی ورود دستیار گوگل به تلویزیون‌های قدیمی سامسونگ را رد نکرده است، ولی چون سامسونگ در حال حاضر از بیکس بای در آن‌ها استفاده می‌کند، بعید است که دستیار گوگل برای این مدل‌ها عرضه شود.

اعلام رسمی این خبر ممکن است در اوایل ماه آینده صورت بگیرد، وقتی که سامسونگ قصد دارد سری جدید تلویزیون‌‌های ۲۰۱۹ خود را در CES در لاس وگاس معرفی کند.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس