تلاش مایکروسافت برای مدرنیزه کردن ساختمان‌های کمپ Redmond

  • توسط سید محمد معلمی
  • ۱۹/۱۰/۱۳۹۷
  • ۰

مایکروسافت ابتدا در ماه ژولای خبر داد که می‌خواهد ساختمان‌های خود در کمپ Redmond را مدرنیزه کند و حالا به نظر می‌رسد این پروژه وارد فاز اجرایی شده باشد زیرا قرار است ۱۳ ساختمان تخریب و در چند ماه آتی دوباره بازسازی شوند.

این مرحله از کار سبب شده تا گروه‌های ۱۰ نفری از کارگران فرآیند خراب کردن ساختمان‌ها را با وسایلی همچون چکش برقی و ماشین حفاری آغاز کنند. مایکروسافت وعده داده تا از وسایل با دوام برای انجام چنین کاری بهره ببرد تا بتواند آنها را بازیافت کند، دوباره مورد استفاده قرار دهد و مصالح قدیمی موجود در ساختمان‌های قدیمی را در ساختمان‌های جدید جای دهد. همچنین، تیم‌های سازنده این پروژه با کمپانی‌های محلی بازیافت برای آشنایی با شیوه‌های جدید کاهش کربن دی اکسید همکاری می‌کنند تا هوا کمتر آلوده شود.

مایکل فورد، مدیرکل مایکروسافت در بخش امنیت و املاک عنوان می‌کند که هدف این شرکت، بهبود بهره‌وری از منابع قابل استفاده و کاهش تأثیرات منفی روی محیط‌ زیست است. او همچنین اضافه کرد:

از اینکه می‌بینیم کارمندان نسبت به مدرنیزه کردن ساختمان‌ها رضایت دارند، بسیار خوشحال هستیم. کارمندان برای ما افراد مهمی هستند زیرا محیط کار را خودِ آنها به وجود می‌آورند بنابراین پیش‌برد این رخداد با همکاری یک‌دیگر بسیار اهمیت دارد.

انتظار می‌رود این پروژه در سال ۲۰۲۲ به پایان برسد و ۱۸ ساختمان ساخته شود و کمپانی یک‌پارچه‌ای به وجود بیاید. ضمن اینکه تمرکز مایکروسافت بر روی ساخت مسیر دوچرخه‌سواران و پیاده‌روها و همچنین کاهش ترافیک حمل‌ونقل بیشتر بوده است.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس