دارک مُد گوگل کروم برای دستگاه های اندرویدی در راه است

دارک مُد گوگل کروم برای دستگاه های اندرویدی در راه است

به نظر می‍‌‌‍رسد گوگل تصمیم گرفته تا حالت تیره را برای گوگل کروم سیستم عامل اندروید نیز منتشر نماید؛ برای اطلاعات بیشتر با تکفارس همراه باشید.

به نظر می­رسد گوگل تصمیم گرفته تا حالت دارک مُد را برای گوگل کروم سیستم عامل اندروید نیز منتشر نماید برای اطلاعات بیشتر با تک فارس همراه باشید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افردای هستید  که ترجیح می­دهید از باتری گوشی خود برای مدت طولانی تری استفاده کنید، یا که تا اواخر شب و قبل از خواب با گوشی خود سر و کار دارید، احتمالا برای راحتی بیشتر چشمانتان ترجیح می دهید از حالت شب موسوم به دارک مُد موجود در برنامه های مختلف استفاده کنید چرا که تم های روشن با نور زیاد خود موجب آزار چشمهایتان می­شوند.

چندی پیش دارک مُد برای گوگل کروم در سیستم عامل های  مَک فراهم شد در حالی که بسیاری از کاربران این مرورگر منتظر ارائه این ویژگی در اندروید نیز هستند. گوگل رسما تایید کرد که با بهرگیری از الگو های مشابه سیستم عامل مَک به زودی دارک مُد را بالاخره برای دستگاه های اندرویدی نیز در دسترس قرار خواهد داد.

پیش تر نیز خبرگزاری ۹to5google در  Chromium Gerritفاش کرده بود که این ویژگی آتی در حال حاضر با نام دارک مُد آزمایشی در حال توسعه است و این موضوع بدین معناست که گوگل بزودی دارک مود را برای گوگل کروم مورد آزمایش قرار می­دهد.

متاسفانه بر اساس  شایعاتی که به گوش رسیده، گوگل قصد دارد، دارک مُد را در قالب سیستم عامل آتی اندورید Q ارائه  دهد و ممکن است  آماده شدن این ویژگی تا سه ماه اول و شاید دوم سال جاری به طول بیانجامد. البته احتمال ارائه دارک مُد پیش از اندروید Q نیز بسیار قوی است.

0

ارسال یک دیدگاه