ال‌جی دیگر آپدیت نرم‌افزاری برای مدل‌های V20 و G5 عرضه نخواهد کرد

اخبار ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

با توجه به اینکه ال‌جی می‌خواهد از پرچمدار آتی خود یعنی G8 ThinQ رونمایی کند، گویا قصد دارد تصمیمی اتخاذ نماید که سبب خواهد شد بسیاری از مشتریان از دست این کمپانی کره‌ای خشمگین شوند.

با مراجعه به صفحه LG Security Bulletins، اطلاعات مهمی دستگیرمان می‌شود. به نظر می‌رسد ال‌جی می‌خواهد دیگر آپدیتی برای مدل‌های G5 و V20 منتشر نکند زیرا نامی از این دو دستگاه در صفحه اشاره شده به چشم نمی‌خورد.

این تصمیم مطمئناً وقتی عجیب‌تر می‌شود که ال‌جی قبلاً وعده داده بود که حداقل تا ۲ سال از این دو گوشی پشتیبانی و برای آنها بروزرسانی منتشر می‌کند. حتی همین الآن نیز برخی دارندگان گوشی ال‌جی V20 از اندروید ۸ به عنوان سیستم عامل بهره می‌برند و در حالی که منتظر عرضه آپدیت اندروید ۹ بودند، هیچ خبری از انتشار این بروزرسانی نخواهد بود.

دو مدل G5 و V20 در سال ۲۰۱۶ معرفی شدند ولی دستگاه نخست به خاطر ظرفیت باتری فوق‌العاده و مشخصات فنی نسبتاً قوی، تجربه تازه‌ای از کار کردن با گوشی‌های هوشمند را به ما اعطا می‌کرد.

متأسفانه این دستگاه چند ضعف داشت ولی این مشکلات با رونمایی از آخرین پرچمدار ال‌جی یعنی V20 که دارای باتری جدا شونده بود از بین رفتند.

لازم به ذکر است که پرچمدار فعلی ال‌جی V40 ThinQ نام داشته و شایعاتی به گوش می‌رسد که کمپانی کره‌ای می‌خواهد در کنگره جهانی موبایل موسوم به MWC 2019 در ماه فوریه، از مدل G8 ThinQ رونمایی کند.

شاید مشتریان فکر کنند که ال‌جی با این اقدام به آنها خیانت کرده است بنابراین برخی بر این باورند که چنین کاری سبب کاهش فروش گوشی‌های هوشمند ال‌جی خواهد شد. این در حالی است که آمار فروش این کمپانی کره‌ای در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۱۸ نیز با کاهش ۱۳۰ میلیون و ۵۰۰ هزار دلاری روبه‌رو بوده است به همین دلیل ال‌جی باید کمی بیشتر احساس مسئولیت نماید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید