انجام ادامه جستجوها، سرویسی جدید در سرچ گوگل

  • توسط سید محمد معلمی
  • ۲۲/۱۰/۱۳۹۷
  • ۱

گوگل امروز گزارش داد که ویژگی Activity Cards را برای پلتفرم سرچ خود منتشر خواهد کرد که بر اساس آن کاربران قادر خواهند بود جستجوهای گذشته خود را ادامه دهند.

برای استفاده از این قابلیت باید وارد حساب کاربری خود شوید. وقتی این کار را انجام دادید، کارت فعالیتی را در بالا مشاهده خواهید کرد که نشان می‌دهند در گذشته دنبال چه موضوعاتی بوده‌اید.

با این ویژگی، شما می‌توانید جستجوهای پیشین خود را با کلیک روی گزینه your related activity (فعالیت‌های مرتبط شما) ادامه داده و لینک‌هایی که از آنها بازدید داشته‌اید را ببینید.

همچنین یک آپشن نیز وجود دارد تا صفحات بیشتری را در کارت فعالیت ذخیره نمایید تا بعداً از آنها بازدید نمایید. این مجموعه‌ها از طریق منوی سمت چپ بالا صفحه جستجو در نسخه موبایل گوگل کروم و یا پایین اپلیکیشن گوگل در دسترس قرار گرفته‌اند.

به علاوه، گوگل امکان مدیریت کارت‌ها را برایتان فراهم کرده است. برای مثال، می‌توانید مشخص کنید که آیتم‌های مختلف را حذف کرده و یا آنها را به طور کلی غیرفعال نمایید.

این کارت‌های فعالیت از امروز در نسخه موبایلی وب‌سایت گوگل و اپلیکیشن آن به زبان انگلیسی فراهم است. ضمن اینکه گویا این قابلیت فعلاً برای کاربران ایالات متحده می‌باشد و هنوز کسی نمی‌داند دیگر کشورها چه زمانی می‌توانند از آنها استفاده کنند.

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. پینگ بک: سرویس جدید گوگل، ادامه جستجوها - اخبار دیجیتال مارکتینگ و فناوری اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس