مدل قرمز رنگ Galaxy S10 ممکن است هرگز تولید نشود

  • توسط امیر محمد مریخی
  • ۲۱/۱۰/۱۳۹۷
  • ۰

در اوایل اکتبر ۲۰۱۸ بود که بر اساس گزارشات زیادی با خبر شدیم که موضوع رنگ‌های تلفن همراه گلکسی S10 را نهایی کرده است. اما حالا اگر گزارش جدید از CompareRaja صحت داشته باشد، یکی از این رنگ‌ها از مجموعه خط خورده و یکی از آن‌ها فقط مربوط به یک مدل خاص خواهد شد.

درحالی که در دسترس بودن تلفن‌ها به فروشگاه بستگی دارد، گزارش شده است که هر سه مدل گلکسی S10 در چهار رنگ سیاه، سفید، آبی و سبز تولید خواهند شد. در کنار این‌ها به نظر می‌رسد گلکسی S10 E ارزان قیمت، در رنگ زرد نیز به فروش برسد. بر اساس این گزارش، به طرز جالبی این تلفن قرار است فقط در مراکز جوان پسند‌تر عرضه شود.

متاسفانه به کسانی که منتظر نسخه قرمز رنگ این تلفن بودند باید بگوییم که انگار سامسونگ این مدل را به کلی از خط تولید خود حذف کرده چرا که در گزارش اسمی از این مدل نبود.

جدا از رنگ بندی، این گزارش بعضی از اطلاعاتی که در گذشته فاش شده بودند را نیز تایید می‌کند. به طور دقیق‌تر باید بگوییم که این گزارش، عمر باتری این مدل‌ها را ۳۱۰۰، ۳۵۰۰ و ۴۰۰۰ میلی آمپر اعلام می‌کند. همچنین انگار قرار است شاهد حضور حسگر اثر انگشت اولترا سونیک نیز در مدل‌های S10 و S10+ باشیم.

در انتها این گزارش می‌گوید که پرچمدار مقرون به صرفه سامسونگ گلکسی S10 E نام نخواهد گرفت، بلکه نام واقعی آن S10 Lite خواهد بود، با وجود این که هیچکس با این نام گذاری موافق نیست.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس