ردمی در حال کار برروی اسنپ دراگون ۸۵۵

پس از موفقیت ردمی نوت ۷، شیائومی تصمیم گرفت تا یک نسخه فرعی از این گوشی با نام ردمی نوت۷ پرو منتشر کند. بله در حقیقت شرکت شیائومی در حال کار بر روی اسنپ دراگون ۸۵۵ بوده و قصد دارد با ارتقاء پردازنده و برخی جزئیات ردمی نوت۷، یک نسخه جدید با نام ردمی نوت۷ پرو را امسال معرفی و عرضه کند.

لو ویبینگ (Lu Weibing) امروز در صفحه شخصی خود یک پست با تصویر فوق منتشر کرد. لو ویبینگ در رابطه با این عکس نوشت؛ عکسی از بخش تحقیق توسعه شرکت شیائومی، مسئولان این بخش در حال بحث کردن با یکدیگر درمورد چگونگی پیشرفت دستگاه های مختلف. او در ادامه افزود آن ها در حال صحبت درمورد دو گوشی هستند؛ که به این معناست که شیائومی از محدوده متوسط خارج و وارد بخش ها و بازار های ویژه و جهانی خواهد شد.

در حال حاضر جزئیات بیشتری در رابطه با گوشی های سری ردمی نداریم؛ اما در همین اندازه اطلاع داریم که قرار است از آخرین و قدرتمند ترین پردازنده شرکت کوالکام یعنی اسنپ دراگون ۸۵۵ در این گوشی استفاده شود.

نظر شما کاربران تکفارس در رابطه با این گوشی و به کار بردن این پردازنده قدرتمند در آن چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین ما را در تلگرام دنبال کنید؛ جهت عضویت کافی است بر روی تلگرام کلیک کنید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید