کلیک راست، کاربرد گسترده‌تری در Gmail پیدا خواهد کرد

  • توسط امیر مریخ
  • ۲۳/۱۱/۱۳۹۷
  • ۰

گوگل بلاخره قصد دارد یکی از جنب‌های اعصاب خورد کن سامانه‌ی ایمیل خود را دگرگون کند تا به طور سابق غیر کاربر پسند نباشد، در ادامه‌ی خبر با تکفارس همراه باشید.

گوگل در نهایت قصد دارد تا با تغییر و بازسازی مجدد منوی کلیک راست، یکی از نامناسب ترین منو‌های کاربری را کاربر پسند کند. در طی این تغییرات، گوگل قصد دارد تا با باز شدن منوی نام برده تعداد بسیار بیشتر از گزینه‌ها و تنظیمات را به کاربران ارائه دهد که تا پیش از این در منو کلیک راست وجود نداشته است.

اگر این تغییرات جدید را بخواهیم به عنوان یک به روز رسانی به طور ساده برای شما تشریح کنیم، باید بگوییم که این تغییرات به این صورت است: هنگامی که شما وارد حساب کاربری خود شدید و از راست کلیک بر روی پیغام‌های مختلف استفاده کردید، منویی به شمایل تصویر تیتر خبر برای شما به نمایش در خواهد آمد. در طی این به روز رسانی با استفاده از منوی کلیک راست، امکانات پاسخ دادن، فوروارد کردن، برچسب زدن، جا به جایی، صامت کردن فرستنده و معلق کردن پیغام‌ها برای شما در دسترس قرار خواهد گرفت. در اینجا باید بگوییم که این موارد، تنظیماتی نیست که Gmail را یک سر و گردن از رقبای خود بالاتر بکشد بلکه این موارد از جمله امکانات ابتدایی می‌باشد که باید از اول در این پیامرسان قرار می‌گرفت.

در تصویر ضمیمه می‌توانید تنظیمات اضافه شده را با نسخه‌ی قبلی که تنها سه گزینه‌ی آرشیو، علامت گذاری به عنوان خوانده نشده و یا حذف را در اختیار کاربران قرار می‌داد، مقایسه کنید.
گوگل می‌گوید که این به روز رسانی از امروز برای کاربران G Suite منتشر خواهد شد و همچنین برای کاربران معمولی انتشار این به روز رسانی با اندکی تاخیر در تاریخ ۲۲ فوریه در دسترس قرار خواهد گرفت. در هر حال به نظر می‌رسد که در هر دو مورد این به روز رسانی با اندکی تاخیر منتشر شود. بعد از تمام مدتی که از پیدایش پیامرسان Gmail می‌گذرد هنوز نمی‌توانیم یک تاریخ معین و نهایی را برای انتشار به روز رسانی‌ها تعیین کنیم. چرا که این به یک سنت تبدیل شده است که در گوگل به روز رسانی‌ها باید مرحله باگ گیری را سپری کنند که این مرحله موجب می‌شود پای به روز رسانی‌ها همواره با اندکی تاخیر به اینباکس حساب ایمیلتان باز شود. نظرات خود را در مورد این به روز رسانی با ما به اشتراک بگذارید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس