کاهش قیمت Realme 2 Pro در هند

کاهش قیمت Realme 2 Pro در هند

در این ماه قیمت  Realme U1 در هند کاهش قابل توجهی داشت؛ و اما امروز Realme 2 Pro هم در لیست این کاهش قیمت قرار گرفت و این مدل هم مانند مدل Realme U1 در این کشور ارزان‌تر شد.

اما مدل هایی که شامل این کاهش قیمت یا به نوعی تخفیف شده است دارای ۶۴ گیگ حافظه داخلی، ۴ گیگ رم، ۶۴ گیگ حافظه داخلی و ۶ گیگ رم، ۱۲۸ گیگ حافظه داخلی و ۸ گیگ رم هستند؛ که قیمت مدل ۶ گیگ رم آن حدود ۲۲۴ دلار است. این درحالی است که قیمت آن قبل از اعمال این کاهش قیمت، ۲۵۲ دلار بوده.

قیمت سایر مدل ها هم با توجه به حافظه داخلی و حافظه رم آن ها به ترتیب  ۱۸۲دلار و ۲۱۰ دلار است. قیمت این دو مدل قبل از اعمال این کاهش قیمت به ترتیب ۲۲۴ و ۲۵۲ دلار بوده است. تمامی این مدل‌ها در وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی همچون Flipkart برای خرید موجود هستند. اما باید اضافه کنیم در وب‌سایت Flipkart فقط مدل های ۴ و ۶ گیگ رم موجود است. پردازنده این گوشی ها هم اسنپ دراگون ۶۶۰ است. صفحه نمایش این گوشی Full-HD+ بوده و دوربین های اصلی آن هم ۱۶ و ۲ مگاپیکسلی است. دوربین سلفی هم ۱۶ مگاپیکسلی می‌باشد. و در نهایت باید بگوییم باتری این گوشی ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی است.

نظر شما کاربران تکفارس در رابطه با این کاهش قیمت برای این گوشی چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین ما را در تلگرام دنبال کنید، جهت عضویت کافی است بر روی تلگرام کلیک کنید.

1+

ارسال یک دیدگاه