برترین تلویزیون‌های ۲۰۱۹

امروز قصد داریم تا ۱۲ تلویزیون برتر سال ۲۰۱۹ را معرفی کرده و توضیحات کوتاهی را درمورد هرکدام از این مدل ها به شما همراهان همیشگی تکفارس بدهیم. پس در ادامه همراه ما باشید.

۱- LG OLEDB8P series

اولین تلویزیون این لیست نماینده‌ای از شرکت ال‌جی با مدل LG OLEDB8P series می‌باشد. برای توضیح اولیه باید بگوییم بهترین کیفیت را دربرابر پولی که می‌دهید دریافت می‌کند.

همواره باید بگوییم تلویزیونهای با صفحه‌نمایش OLED بهترین میزان کیفیت تصویر را دارند. این مدل مربوط به سال ۲۰۱۸ می‌باشد. اما اگر به دنبال خرید این تلویزیون با قیمتی پایین تر هستید و سال ساخت آن هم برای شما مهم نیست می‌توانید مدل ۲۰۱۷ این تلویزیون را تهیه کنید. اما اگر سال ساخت هم برای شما مهم است باید تا تخفیف های جمعه سیاه صبر کنید.

امتیاز این تلویزیون ۸٫۷ از ۱۰ می‌باشد که جزئیات این امتیازات را در زیر می‌توانید مشاهده کنید.

قیمتعملکردامکاناتطراحی
۶۱۰۱۰۹

قیمت این تلویزیون هم در حدود ۲۲۹۶٫۹۹ دلار می‌باشد.

۲- (TCL 6 series (2018 Roku TV

اما تلویزیون بعدی که قصد معرفی آن را داریم نماینده‌ای از شرکت TCL است. تنها تلویزیونی که در این لیست دارای قابلیت پخش شبکه Roku TV می‌باشد است. کیفیت ساخت بالا و کیفیت بالای تصویر و همچنین سیستم قدرتمند و به نوعی جالب سبب شده تا این سری از تلویزیون به یکی از تلویزیون های محبوب تبدیل شود. سری TCL 6 یکی از رقیبان سرسخت شرکت های بزرگ است.

امتیاز این تلویزیون ۸٫۶ از ۱۰ می‌باشد که جزئیات این امتیازات را در زیر می‌توانید مشاهده کنید.

قیمتعملکردامکاناتطراحی
۱۰۸۹۷

قیمت این تلویزیون در حدود ۸۳۰ دلار می‌باشد.

۳- LG OLEDC8P

این تلویزیون هم نماینده‌ی دیگری از شرکت ال‌جی است. شاید بتوان گفت این تلویزیون رقیب سرسخت سری LG OLEDB8P series است چرا که از نظر کیفیت تصویر باید گفت کیفیت مناسب و حتی در برخی تصاویر با شرایط خاص تصویری با کیفیت بالاتر از مدل LG OLEDB8P series هم دارد. اما شاید برای شما سوال پیش بیاید که چرا این تلویزیون با این کیفیت درجایگاه سوم این لیست قرار دارد؟ اما در جواب باید بگوییم قیمت این تلویزیون شاید کمی بیشتر از حد معمول رقیبان است.

امتیاز این تلویزیون ۸٫۶ از ۱۰ می‌باشد که جزئیات این امتیاز را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

قیمتعملکردامکاناتطراحی
۵۱۰۱۰۹

قیمت این تلویزیون در حدود ۱۵۹۸ دلار است.

۴- Vizio P-Series Quantum

اما مورد چهارم نماینده شرکت Vizio در این لیست می‌باشد. در همین ابتدا باید بگوییم متاسفانه این تلویزیون فعلا در یک سایز موجود است. اما اگر اندازه‌ی تلویزیون برای شما مهم نباشد و فقط به پخش تصاویر با کیفیت OLED فکر می‌کنید؛ این تلویزیون را در لیست خرید خود قرار دهید.

امتیاز این تلویزیون ۸٫۳ از ۱۰ می‌باشد که جزئیات این امتیاز را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

قیمتعملکردامکاناتطراحی
۷۹۹۸

قیمت این تلویزیون هم ۱۵۹۸ دلار است.

۵-  (Vizio M-Series (2018

اما مورد بعدی این لیست نماینده دیگری از Vizio است. پس از TCL تنها مدلی که با قیمتی به نسبت کمتر می‌توانید تلویزیونی با صفحه‌نمایش OLED در اختیار شما قرار بدهد این مدل می‌باشد. با توجه به قیمت مناسب و امکانات بالا این تلویزیون ارزش خرید بالایی دارد و باید اضافه کنیم اگر مدل ۷۰ اینچی این تلویزیون را انتخاب کنید حتی می‌توانیم بگوییم این تلویزیون به نماینده TCL هم برتری دارد و می‌توانید با قیمتی بسیارمناسب تلویزیونی با این اندازه و کیفیت را تهیه کنید.

امتیاز این تلویزیون ۸٫۲ از ۱۰ می‌باشد که جزئیات این امتیاز را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

قیمتعملکردامکاناتطراحی
۹۸۹۶

قیمت این تلویزیون هم ۱۳۹۸ دلار است.

۶- (Samsung Q8 series (2018

قطعا از همان ابتدا منتظر نماینده سامسونگ در این لیست بودید، و بالاخره به نماینده سامسونگ در این لیست رسیدیم. این تلویزیون شاید از نظر میزان کیفیت در برخی تصاویر نسبت به Vizio P-Series Quantum کیفیت پایین تری داشته باشد اما باتوجه به امکانات بالا و اندازه‌های مختلف این تلویزیون هم یک گزینه مناسب برای خرید به حساب می‌آید. و باید ذکر کنیم قیمت این مدل به نسبت مدل ال‌جی که در بالا درمورد آن صحبت کردیم در آمازون با قیمت کمتری قرار گرفته است.

امتیاز این تلویزیون ۸٫۱ از ۱۰ می‌باشد که جزئیات این امتیاز را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

قیمتعملکردامکاناتطراحی
۶۸۱۰۱۰

قیمت این تلویزیون در آمارون ۱۸۹۷٫۹۹ دلار می‌باشد.

۷- (Vizio P-Series (2018

مورد هفتم این لیست هم نماینده دیگری از Vizio است. قیمت این مدل بیشتر از سری  TCL 6 نیست اما به نسبت کیفیت بهتری در تصاویر و ویدیو ها دارد. به علاوه این تلویزیون در سایز ۵۵ و ۶۵ اینچی عملکرد بهتری به نسبت  سری TCL 6 دارد.

امتیاز این تلویزیون ۸٫۱ از ۱۰ می‌باشد که جزئیات این امتیاز را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

قیمتعملکردامکاناتطراحی
۸۸۹۷

قیمت این مدل ۱۱۹۶٫۶۹ دلار است.

۸- sony xbr-x900f series

یکی ازبزرگترین شرکت هایی که در زمینه ساخت تلویزیون فعالند و به عنوان یکی از مهمترین شرکت ها به حساب می‌آید شرکت سونی است. حقیقت این است که تلویزیون های ساخت این شرکت هنوز فاصله زیادی تا رسیدن به شرکت هایی همانند سامسونگ و سایر شرکت هایی که در بالا درمورد آن ها صحبت کردیم دارد اما با نوجه به قیمت به نسبت مناسب این تلویزیون، رقیبی برای برند های بزرگ بالا به حساب می‌آبد.

امتیاز این تلویزیون ۸٫۰ از ۱۰ می‌باشد که جزئیات این امتیاز را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

قیمتعملکردامکاناتطراحی
۷۸۹۹

قیمت این مدل ۱۶۹۸ دلار است.

۹- (Samsung Q9 series (2018

در همین ابتدا باید بگوییم این مدل بهترین و لوکس ترین تلویزیونی است که بدون صفحه نمایش OLED می‌توانید تهیه کنید. اگر شما به دنبال خرید تلویزیونی با امکانات بسیار بالا با قیمتی مناسب و همچنین صفحه‌نمایش با کیفیت هستید و در عین حال صفحه نمایش OLED برای شما مهم نیست بهترین گزینه برای انتخاب می‌باشد. البته باید درمورد طراحی این تلویزیون هم مختصربگوییم که عالی است.

امتیاز این تلویزیون ۷٫۷ از ۱۰ می‌باشد که جزئیات این امتیاز را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

قیمتعملکردامکاناتطراحی
۵۹۱۰۱۰

قیمت این مدل هم ۲۹۹۷ دلار است.

۱۰- Vizio E-Series 2018

همه‌ی تلویزیون هایی که در بالا به شما معرفی کردیم کیفیت تصویر بسیار بالاتری نسبت به این تلویزیون دارند اما به همان نسبت قیمت بیشتری هم دارند. اما اگر به دنبال یک تلویزیون ارزان قیمت مناسب ترین گزینه برای انتخاب Vizio E-Series است.

امتیاز این تلویزیون ۷٫۵ از ۱۰ می‌باشد که جزئیات این امتیاز را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

قیمتعملکردامکاناتطراحی
۹۷۸۵

قیمت این تلوزیون ۶۶۹٫۹۹ دلار می‌باشد.

۱۱- (TCL S425 series (2019 Roku TV

قطعا این تلویزیون بهترین گزینه برای استریمینگ با کیفیت ۴K است. Roku TV یک پلتفرم بسیار مناسب برای برنامه‌های استریمینگ است؛ برنامه هایی شبیه Netflix که استفاده این برنامه ها در تلویزیون کار را راحت تر و جذاب تر می‌کند. کیفیت این تلویزیون ۴K است اما همینجا باید بگوییم این شرکت توانایی ساخت تلویزیون هایی با کیفیت Vizio را ندارد، اما با توجه به امکانات و قیمت ارزش خرید بالایی دارد.

امتیاز این تلویزیون ۷٫۰ از ۱۰ می‌باشد که جزئیات این امتیاز را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

قیمتعملکردامکاناتطراحی
۹۵۷۷

قیمت این تلویزیون ۲۴۹٫۹۹ دلار است.

۱۲- (TCL 325 series (2019 Roku TV

برای معرفی این مدل می‌توانیم بگوییم انتخابی مناسب برای کسانی است که قصد دارند تلویزیون هایی با اندازه‌ی کمتر از ۵۵ اینچ تهیه کنند. این سری از تلویزیون های TCLدارای صفحه‌نمایشی بین ۲۸ تا ۴۹اینچ هستند. و البته باید ذکر کنیم این سری ۴K نیستند. اما کیفیت صفحه‌نمایش این تلویزیون مناسب است و همچنین هوشمند بودن این تلویزیون هم یک نکته مثبت دیگر به حساب می‌آید.

امتیاز این تلویزیون ۷٫۰ از ۱۰ می‌باشد که جزئیات این امتیاز را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

قیمتعملکردامکاناتطراحی
۹۵۷۷

قیمت این تلویزیون هم ۱۷۹٫۹۹ دلار است.

نظر شما کاربران تکفارس در رابطه با این تلویزیون ها چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین ما را در تلگرام دنبال کنید، جهت عضویت کافی است بر روی تلگرام کلیک کنید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید