سه برابر شدن فروشگاه های شیائومی در اروپا

درحالی که بیشتر فروشندگان بزرگ چینی برای شکست دادن آمریکا تلاش می‌کنند؛ برخی از شرکت ها همانند شیائومی در حال توسعه بازار خود در اروپا هستند. با توجه به آمار سهم یک سومی شیائومی در OEM  و گزارش های ذکر شده این شرکت اهداف مهم و جاه‌طلبانه‌ای را برای سال جاری دارد.

معاون شیائومی وانگ ژیانگ اعلام کرد شیائومی قصد دارد تا فروشگاه های فیزیکی خود را در اروپا به سه برابر برساند. این یعنی ۵۰ فروشگاه موجود در اروپا به ۱۵۰ فروشگاه تا پایان سال ۲۰۱۹ تبدیل خواهد شد. و البته باید بگوییم باتوجه به سابقه‌ی شیائومی این مسئله‌ای تعجب آور و ناشدنی نیست. شیائومی در دو سال گذشته نه تنها در مدل های متوسط و سطح پایین بلکه در مدل های سطح بالا و حرفه‌ای هم موفقیت های چشم گیری داشته است. و باید این نکته هم اضافه کنیم که قدرت خرید اروپایی ها به نسبت بیشتر است بنابراین بازار مناسبی برای این شرکت می‌باشد.

و در پایان هم باید بگوییم فقط زمان می‌تواند مشخص کند که آیا شیائومی می‌تواند به هدف خود برسد یا نه.

نظر شما کاربران تکفارس در رابطه با محصولات شیائومی و این اقدام جدید آن ها چیست؟ به نظر شما امکان موفقیت این شرکت تا پایان سال ۲۰۱۹ چقدر است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین ما را در تلگرام دنبال کنید؛ جهت عضویت کافی است بر روی تلگرام کلیک کنید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید