نظر عجیب هواوی در مورد گوشی تاشو سامسونگ!

  • توسط سینا فخارزاده
  • ۱۱/۱۲/۱۳۹۷
  • ۰

بی‌شک دو گوشی تاشو یعنی هواوی Mate X و سامسونگ Galaxy fold، بیش از هر گوشی دیگری نظر مخاطبان را در نمایشگاه MWC به خود جلب کردند. حال با نظر هواوی در مورد گوشی تاشو سامسونگ با تکفارس همراه باشید.

پس از سال‌ها صبر و شنیدن اخبار ضد و نقیض در مورد گوشی‌های تاشو، سرانجام وقت ظهور این گوشی‌های هیجان‌انگیز فرارسیده است. فعلا دو شرکت برای ساخت گوشی‌های تاشو پا پیش گذاشته‌اند: سامسونگ و هواوی. ریچارد یو، مدیر اجرایی هواوی، افشا می‌کند که این شرکت در ابتدا بر روی سه گوشی تاشو به صورت همزمان کار می‌کرده است که اتفاقا یکی از آن مدل‌ها نه تنها شباهت زیادی با گوشی تاشو سامسونگ داشته بلکه حتی بهتر از آن بوده است اما در نهایت ریچارد شخصاً آن گوشی را از رده خارج می‌کند. ریچارد دلیل این کار را “بد بودن” آن مدل اعلام و اضافه می‌کند:

به نظر من داشتن دو صفحه یکی در قاب جلویی و یکی در قاب پشتی، کار کردن با گوشی را دشوار می‌کند.

مهم نیست کدام گوشی را می‌پسندید چون در هر صورت باید پول زیادی برای داشتن این گوشی‌های خاص داشته باشید. گوشی تاشو سامسونگ ۲۰۰۰ دلار و گوشی تاشو هواوی ۲۲۹۹ دلار قیمت گذاری شده‌اند اما یقیناً با وارد شدن سایر تولیدکنندگان تلفن‌های همراه به عرصه گوشی‌های تاشو، قیمت این محصولات تا یکی دو سال آینده کاهش خواهد یافت.

نظر خود را در این مورد با تکفارس در میان بگذارید.

قبلی «
بعدی »

علاقه‌مند به تکنولوژی و فناوری‌های روز دنیا

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس