آموزش بازنشانی به تنظیمات کارخانه در ساعت‌های هوشمند Wear OS

آموزش بازنشانی به تنظیمات کارخانه در ساعت‌های هوشمند Wear OS

متاسفانه، یکی از ویژگی‌های خاص در ساعت‌های هوشمند Wear OS این است که اگر هر بار بخواهید آن‌ها را به یک گوشی هوشمند جدید متصل کنید، نیاز خواهید داشت تا ساعت را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید. بنابراین، اگر شما اکنون گوشی خود را تعویض کرده‌اید و یا به صورت کلی قصد بازنشانی تنظیمات کارخانه را در ساعت هوشمند خود دارید، در ادامه همراه تکفارس باشید.

ریست کردن ساعت هوشمند Wear OS به چه معناست؟

هنگامی که ساعت هوشمند Wear OS را به تنظیمات کارخانه بازگردانید، تمام برنامه‌ها و داده‌های آن‌ها و همچنین تمام تنظیمات سیستم، حذف می‌شوند. پس از اینکه ساعت را به گوشی هوشمند خود (جدید یا قدیمی) متصل کردید، باید به طور مستقیم از ساعت هوشمندتان به فروشگاه گوگل پلی رفته و تصمیم بگیرید که قصد دارید کدام برنامه را مجددا بارگیری کنید. برای پیدا کردن نحوه دانلود برنامه‌ها در گجت پوشیدنی خود، به راهنمای رسمی گوگل مراجعه کنید.

چگونه ساعت هوشمند Wear OS خود را بازنشانی کنیم؟

شما برای بازنشانی ساعت هوشمندتان تنها به دنبال کردن  چند مرحله ساده نیاز خواهید داشت. در ادامه چگونگی انجام این کار را برای شما شرح می‌دهیم:

  • از بالای صفحه به پایین بکشید
  • به تنظیمات و سپس به منوی سیستم بروید
  • به پایین صفحه رفته و روی قطع ارتباط و بازنشانی کلیک کنید
  • با زدن روی گزینه اتمام، تایید کنید که می‌خواهید ساعت هوشمندتان را ریست کنید

در این مرحله، ساعت راه اندازی مجدد شده و روند بازنشانی به صورت خودکار شروع می‌شود. در عرض چند دقیقه، ساعت هوشمند Wear OS شما به حالت کارخانه باز خواهد گشت و شما می‌بایست تنظیمات اولیه خود را انجام دهید، از جمله جفت شدن آن با گوشی هوشمند جدیدتان.

آیا شما تاکنون ساعت هوشمندتان را بازنشانی به تنظیمات کارخانه کرده‌اید؟ تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه