حل معادلات ریاضی با استفاده از ماشین‌حساب ویندوز ۱۰

مایکروسافت قصد دارد امکانی را در ماشین‌حساب ویندوز ۱۰ فراهم آورد تا کاربران بتوانند از طریق آن معادلات ریاضی را حل کنند. برای آگاهی از جزئیات بیشتر در ادامه این خبر با تکفارس همراه باشید.

مایکروسافت حالت نموداری را به ماشین‌حساب ویندوز ۱۰ اضافه میکند. کم‌تر از یک ماه پیش بود که این کمپانی سورس کد ماشین‌حساب خود را به منظور ساخت یک اپلیکیشن بهتر برای ویندوز ۱۰، در GitHub منتشر کرد و حالا بنابر گزارش ZDNet، بیش از ۳۰ پیشنهاد در این زمینه دریافت کرده است.

در بین این پیشنهادها، حالت نموداری اولین پیشنهادی است که توسط کمپانی برگزیده می‌شود. این کار ایده مهندس مایکروسافت، دیو گروچوکی بوده است؛ کسی که عنوان می‌کند ویژگی نموداری چیزی است که دانش آموزان می‌توانند از آن در مطالعات جبری خود استفاده کنند. گروچوکی همچنین اشاره کرد که جبر یک قسمت مهم از ریاضیات و سایر علوم بوده و بسیاری از افراد در انجام آن ضعف دارند.

بسیاری از اپلیکیشن‌های برجسته ماشین‌حساب، ویژگی نموداری را شامل نمی‌شوند و این ویژگی فرصت خوبی برای ماشین‌حساب ویندوز ۱۰ به حساب می‌آید تا برتری خود را به اپلیکیشن‌های رقیب ثابت کند.

حالت نموداری برای ماشین‌حساب ویندوز ۱۰ هنوز در حال توسعه است. اما یادداشت‌های GitHub اشاره می‌کنند که کاربران قادر خواهند بود از طریق آن معادلات خطی، درجه دوم و معادلات نمایی را محاسبه کنند.

شما درباره این امکان جدید ماشین‌حساب ویندوز ۱۰ چه فکری میکنید؟ آیا بعد از ارائه آن توسط مایکروسافت، در مطالعات و محاسبات خود از آن استفاده خواهید کرد؟ با ما در بخش نظرات همراه باشید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید