محدودیت زمانی ۶ ساعته برای بازی کردن PUBG Mobile در هند

محدودیت زمانی ۶ ساعته برای بازی کردن PUBG Mobile در هند

نسخه موبایل بازی Player Unknown Battlegrounds که تحت عنوان PUBG Mobile شناخته میشود، اخیراً با مشکلاتی در کشور هند مواجه شده است. در برخی از شهرهای این کشور، این بازی ممنوع اعلام شده است و هفته پیش ۱۶ دانش‌آموز به دلیل عدم توجه به این ممنوعیت بازداشت شدند. دلیل مقامات محلی برای بنا کردن این ممنوعیت این است که آن‌ها اعتقاد دارند  PUBG Mobile اعتیاد آور است و بر روی بازیکنان تأثیر منفی می‌گذارد.

اما حالا به نظر می‌رسد که توسعه دهندگان PUBG Mobile برای سازگاری بیشتر با قوانین محلی و متقاعد کردن مقامات هندی برای لغو ممنوعیت، قصد دارند یک محدودیت زمانی ۶ ساعته را برای بازی کردن این بازی در هند در نظر بگیرند. به این محدودیت برای اولین بار توسط SportsKeeda، با اسکرین شات‌های به اشتراک گذاشته شده از جانب کاربران در توییتر، اشاره شد.

بعد از ۶ ساعت بازی کردن، PUBG Mobile به‌صورت اتوماتیک کاربر را از بازی بیرون خواهد کرد. اگر کاربر دوباره به بازی ورود کند، یک پیغام نمایش داده می‌شود که به وی می‌گوید امروز ۶ ساعت بازی کرده و باید برای برگشت به بازی تا ساعت خاصی صبر کند.

بازی همچنین حالا از کاربران خود سؤال می‌کند که آیا آن‌ها بالای ۱۸ سال هستند یا خیر. این امکان نیز وجود دارد که قوانین و محدودیت‌های متفاوتی برای افراد زیر ۱۸ سال، نسبت به افراد بالا ۱۸ سال وجود داشته باشد.

کانال‌های ارتباطی PUBG Mobile و همچنین مالک این بازی، تنسنت، هنوز به طور رسمی  بیانه‌ای درباره‌ی محدودیت زمانی ۶ ساعته و همچنین تأیید سن کاربران منتشر نکرده‌اند.

درحالی‌که بسیاری از کاربران از این قانون جدید ناراحت هستند، اما به نظر می‌رسد یک محدودیت ۶ ساعته، بهتر از بازی کردن با خطر دستگیری باشد.

0

ارسال یک دیدگاه