احتمال انتشار اندروید ۹ برای گلکسی اس ۷

  • توسط سید محمد معلمی
  • ۲۳/۰۱/۱۳۹۸
  • ۰

هیچ شکی در این نیست که حتی پس از گذشت سه سال از معرفی، هنوز هم گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج جزو گوشی‌های محبوب به شمار می‌روند. حالا اگر بخواهیم بر اساس روند معمول قضاوت کنیم، سامسونگ دیگر از این دو دستگاه پشتیبانی نخواهد کرد ولی شایعاتی به گوش می‌رسد که کمپانی کره‌ای می‌خواهد برای پرچمداران سال ۲۰۱۹ خود اندروید ۹ و رابط کاربری One UI را منتشر کند.

اگر شما هم یکی از دارندگان دستگاه‌های مذکور هستید و نمی‌خواهید به این زودی‌ها موبایل محبوب خود را کنار بگذارید، ممکن است در آینده‌ای نزدیک خبرهای خوبی بشنوید. بر اساس یافته‌های کارشناسان سایت XDA Developers، این احتمال به وجود آمده که اعضای خانواده گلکسی اس ۷ به آخرین نسخه از محبوب‌ترین سیستم عامل دنیا آپدیت شوند.

بر اساس اسناد پیدا شده در وب‌سایت WIFI Alliance، یک گوشی از سامسونگ با شماره مدل SM-G930F که همان گلکسی اس ۷ می‌باشد، تأییدیه‌های لازم برای دریافت اندروید P را گرفته است. با توجه به نقشه راه سامسونگ برای انتشار اندروید ۹، این بروزرسانی هنوز به دست دارندگان گلکسی اس ۹ نرسیده است.

مشخصاً این تصویر نمی‌تواند دریافت آخرین ورژن اندروید را برای گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج تضمین کند ولی مطمئناً دارندگان این دو گوشی دوست دارند این بروزرسانی را دریافت کنند بنابراین این افراد باید همچنان گوش به زنگ باشند تا از آخرین اخبار آگاه شوند.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس