ارائه اخبار دقیق‌تر با ویژگی جدید الکسا

الکسا می‌تواند به شما یک نمای کلی از اخبار رسانه‌های مورد علاقه شما را ارائه دهد، اما آمازون می‌خواهد ببیند که آیا دستیار صوتی می‌تواند به یک مجری اخبار که در خانه شما زندگی می‌کند، نزدیک‌تر شود یا خیر. به گفته یک گزارش از Engadget، الکسا یک ویژگی جدید را به ارمغان می‌آورد که گزارش‌های عمیق‌ و داستان‌های خبری از خبرگذاری‌های معروف  از جمله بلومبرگ، CNBC، CNN، فاکس نیوز، نیوزی و NPR را برجسته می‌کند.

برای فعال کردن ویژگی‌های جدید، کاربران باید از الکسا درخواست یک خروجی داده fدهند. الکسا همچنین می‌تواند فهرستی از داستان‌های موجود را از ارائه دهندگان اخبار جمع آوری کند. داستان‌های طولانی‌تر در قالب فایل صوتی در هر دستگاه استفاده کننده از الکسا (از جمله سری اسپیکرهای هوشمند اکوی آمازون) در دسترس خواهد بود. CNBC و Newsy به ارائه محتوای ویدئویی می‌پردازند که می‌توانید در دستگاه‌های الکسای  مجهز به یک صفحه نمایش ، از جمله Echo Show آمازون به مشاهده‌ی اخبار بپردازید.

از آنجا که این داستانها مفصل‌تر هستند و به توجه بیشتر کاربر نیاز دارند، الکسا دارای کنترل‌هایی برای پخش است که به افراد امکان کنترل محتویات مورد نظر را می‌دهد. اگر شما به یکی از داستان‌ها علاقمند نیستید، می‌توانید با کمک فرمان صوتی برای رفتن به داستان بعدی استفاده نمایید. شما همچنین می‌توانید مرجع خبری مورد نظر خود در برنامه الکسا با رفتن به قسمت “Flash Briefing” و به روز رسانی خروجی انتخابی خود، تغییر دهید. این عمل خبرهایی را که احتمالا به آن علاقه مند هستید را  در مرکز توجه قرار می‌دهد.

NPR  همکاری خود در پروژه خبری جدید را در نامه‌ای که این هفته توسط آزمایشگاه نعمان منتشر شده، تایید نموده است:

“از امروز، به لطف مشارکت جدید بین NPR و آمازون، صاحبان الکسا نه تنها خبرهای روزانه را می‌شنوند بلکه بلافاصله پس از آن از تجربه‌ی گوش دادن مداوم لذت خواهند برد که استریمی‌ از بهترین و با ارزش‌ترین مطالب از ایستگاه‌های عضو و NPR است.

صاحبان الکسا برای تجربه این امکانات جدید نیاز به مدت زمان طولانی ندارند. طبق گفته NPR، این ویژگی جدید در روز شنبه ۱۵ آوریل در تمام دستگاه‌های الکسا از جمله اسپیکرهای هوشمند و سایر محصولات موجود خواهد بود.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید