اسامی رمز پرچمداران آتی گوگل مشخص شد

جدیدترین ورژن بتا اپلیکیشن گوگل، اسامی رمز پرچمداران آتی گوگل را فاش کرد. بر این اساس، عبارات coral و flame به ترتیب برای گوگل پیکسل ۴ و گوگل پیکسل ۴ ایکس ال استفاده خواهد شد. به نظر می‌رسد که گوگل اصرار دارد همچنان از اسامی موجودات آبزی برای محصولاتش بهره ببرد. پیش از این نام coral در لیست امتیازات بنچمارک نیز مشاهده شده بود. در آن آزمایشات، مشخص شد که گوشی جدیدی با رم ۶ گیگابایتی، سیستم عامل اندروید Q و پردازنده کووالکوم اسنپدراگون ۸۵۵ در دست تولید است و بعدها مشخص شد که این دستگاه همان گوگل پیکسل ۴ می‌باشد.

ماه گذشته، تصاویری منتشر شد که نشان می‌دادند پرچمداران آتی گوگل دارای دوربین سلفی دوگانه خواهند بود این در حالی است که سه مدل اول گوشی‌های پیکسل تنها یک لنز در قاب پشتی خود داشتند. علی‌رغم اینکه سعی شده اطلاعاتی به بیرون درز نکند، اما اپلیکیشن گوگل کاری کرده که گوشی‌های پیکسل را یک انقلاب در زمینه عکس‌برداری با موبایل بدانیم. اگر تصاویری که تا کنون دیده‌ایم درست باشند، خانواده پیکسل ۴ دارای یک حفره در نمایشگر خود خواهند بود تا دوربین جلو در آن قرار گیرد. به علاوه، به خاطر اینکه اثری از سنسور اسکنر اثر انگشت در قاب پشتی نمی‌بینیم، این احتمال به وجود آمده که محصولات آتی گوگل از یک حسگر درون صفحه نمایش بهره خواهند برد.

آنطور که از اخبار برداشت می‌شود، گوشی‌های پیکسل ۴ در ماه اکتبر میلادی معرفی خواهند شد اما پیش از این دستگاه و در کنفرانس I/O گوگل، احتمالاً از گوشی‌های پیکسل ۳a و پیکسل ۳a XL رونمایی می‌شود. لازم به ذکر است که اسامی رمز این گوشی‌ها هم به ترتیب Bonito و Sargo می‌باشد که باز هم از اسامی جانداران آبزی اقتباس شده است. ضمن اینکه ممکن است در اواخر سال جاری میلادی گوگل از ساعت هوشمند خود نیز رونمایی کند. در ماه ژانویه بود که اسم رمز medaka به عنوان کد نیم گوگل پیکسل واچ در اختیار همگان قرار گرفت.

 [button type=”bd_button btn_large” url=”https://tech.gamefa.com/91027/pixel-4-rumors-release-date-features-design-and-more/” target=”on” button_color_fon=”#ffffff” button_text_color=”#000000″ ]همه آنچه باید از گوگل پیکسل ۴ بدانید[/button]

 [button type=”bd_button btn_large” url=”https://tech.gamefa.com/?s=%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%84″ target=”” button_color_fon=”#ffffff” button_text_color=”#000000″ ]همه اخبار مربوط به گوشی‌های گوگل[/button]

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید