آپدیتی جدید برای لانچر نوا

آپدیتی جدید برای لانچر نوا

یک ماهی می‌شود که TeslaCoil (توسعه‌دهنده لانچر محبوب نوا) نسخه ۶٫۰ این برنامه اندرویدی را منتشر کرده و حالا کم‌کم طرفداران این نرم‌افزار می‌خواهند بدانند چه زمانی ورژن بعدی لانچر مذکور به دستشان خواهد رسید.

بر اساس جدیدترین اخبار، امکان دانلود ورژن ۶٫۱ این اپلیکیشن از طریق گوگل پلی استور برای کاربران فراهم شده و اگرچه این بروزرسانی یک آپدیت اصلی نیست ولی ویژگی‌های تازه‌ای در آن مشاهده می‌شود که در کنار برطرف کردن برخی مشکلات جزئی، مطمئناً اسباب رضایت کاربران را به وجود خواهد آورد.

 دانلود نسخه ۶٫۱ نوا لانچر

صرفاً جهت یادآوری بگوییم که صفحه Google Discover از حالت تیره بهره می‌برد اما تا کنون نوا لانچر چنین قابلیتی نداشته ولی حالا در جدیدترین ورژن این برنامه، بروزرسانی منتشر شده تا از رنگ مشکی موجود صفحه Google Discover پشتیبانی شود.

برای فعالسازی این گزینه، به آدرس زیر بروید:

تنظیمات> یکپارچگی> Google Discover> تم> انتخاب یکی از رنگ‌های موجود

Settings> Integration> Google Discover> Theme> Dark, Light,

ویژگی اضافه شده دیگر، به پشتیبانی از نقطه‌های عددی مربوط می‌شود. با این قابلیت، مشکلات مربوط به نمایش درآمدن تعداد پیام‌های خوانده نشده کاربران از بین خواهد رفت.

در نسخه قبلی لانچر نوا، کاربران می‌توانستند با Dynamin Badges این اپلیکیشن یک پیش‌نمایش هوشمند از اعلانات را مشاهده کنند اما وقتی گوگل قابلیت Dots را با اندروید ۸٫۰ معرفی کرد، مشخص شد که این کمپانی نمی‌تواند ویژگی‌های شبیه به قابلیت‌های موجود در سیستم عامل iOS را در اختیار افراد بگذارد.

ویژگی Dots گوگل تنها یک نقطه را بدون هیچ‌گونه جزئیات به کاربران نشان می‌دهد و افراد نمی‌توانند ببینند چه محتوایی خوانده نشده و یا پیام‌های از دست رفته چند عدد است. به هر حال، قابلیت نقطه عددی لانچر نوا سبب بهبود کارایی قابلیت معرفی شده توسط گوگل می‌شود و به جای یک نقطه، کاربران اعداد را مشاهده خواهند کرد.

0

ارسال یک دیدگاه