گزینه‌های ضبط ویدیو Realme 3 Pro مشخص شد

گزینه‌های ضبط ویدیو Realme 3 Pro مشخص شد

گوشی Realme 3 Pro به تدریج در حال معرفی شدن است. ماداو شث، مدیرعامل این کمپانی نیز در حال انتشار اخبار در مورد این دستگاه می‌باشد. بر اساس آخرین اخبار پیرامون این گوشی، گویا وجود قابلیت ضبط ویدیوها به صورت بسیار آهسته در Realme 3 Pro کاملاً محتمل می‌باشد.

Realme 2 Pro می‌تواند ویدیوهای اسلوموشن را با کیفیت ۷۲۰p با ۲۴۰ فریم بر ثانیه ضبط کند در حالی که Realme 3 Pro این قابلیت را دارد تا در همین رزولوشن، ۹۰ فریم بر ثانیه را به ثبت برساند. این را بدانید که پردازنده گوشی قدیمی‌تر شرکت Realme، کووالکوم اسنپدراگون ۶۶۰ است به همین دلیل انتظار داریم در مدل جدیدتر این دستگاه یک تراشه قدرتمندتر مشاهده کنیم.

پیش از این، ماداو شث، در یک ویدیو، قابلیت فیلمبرداری در شب و حالت توالی را نشان داده بود. حالت شب احتمالاً همان گزینه Nightscape می‌باشد که پیش از این توسط گوشی Realme 3 معرفی شده بود و برای برخی مدل‌های قدیمی‌تر نیز انتشار یافت.

در پایان اشاره کنیم که تنها چیزی که نمی‌دانیم و هنوز تأیید نشده، به دوربین Realme 3 Pro مربوط است یعنی مشخص نیست آیا این دستگاه نسبت به Realme 3 (لنز ۱۳ مگاپیکسلی) دوربین بهتری خواهد داشت یا خیر.

0

ارسال یک دیدگاه