محرومیت ۱۲۰۰ کاربر در جام جهانی فورتنایت

Epic طی گزارشی خبر داد که بیش از ۱۲۰۰ حساب کاربری متعلق به بازی فورتنایت را در جریان برگزاری جام جهانی برای این بازی به دلیل تقلب کردن محرم کرده است. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در ادامه با تکفارس همراه باشید.

اگر فکر می‌کنید که یک رویداد پر ریسک مانند جام جهانی فورتنایت با مناسب‌ترین رفتار از سوی شرکت کنندگان آن همراه خواهد بود، سخت در اشتباه هستید. استودیو بازی Epic که ارائه کننده بازی فورتنایت است اعلام کرد بیش از ۱۲۰۰ حساب کاربری از این بازی را در طول تنها نخستین هفته از تورنمنت فقط آنلاین جام جهانی فورتنایت به دلیل تقلب کردن محروم کرده است. بیشتر این حساب‌های کاربری، ۱۱۶۳ عدد از آن‌ها، به دلیل دور زدن محدودیت‌های منطقه‌ای و تلاش برای بازی کردن در چند منطقه دو هفته از بازی کردن محروم شده‌اند. ۱۹۶ حساب نیز مجبور شدند تا جایزه‌ای که برنده شدند را از دست بدهند. ۴۸ حساب کاربری دیگر هم به دلیل اشتراک گذاری حساب محروم شدند (۹ حساب کاربری از حساب‌هایی که جایزه خود را از دست دادند) و یک حساب کاربری نیز به دلیل قطع ارتباط از روی عمد ۷۲ ساعت از بازی کردن محروم شد.

۸ حساب به دلیل تیم شدن و یا ساختن اتحاد غیررسمی با دشمنان خود محروم شدند اما فقط یکی از آن‌ها مجبور شد جایزه خود را از دست دهد. یک فرد دیگر که نام آن منتشر نشده نیز توانست به نیم نهایی مسابقات سعود کند اما بعدا به دلیل استفاده از نرم‌افزار تقلب کننده در پنج دقیقه اول تورنمنت به طور دائمی از بازی محروم شد.

هنوز هم می‌توان به جام جهانی فورتنایت که فینال آن قبل از ۴ مرداد (۲۶ جولای ۲۰۱۹) برگزار نمی‌شود راه پیدا کرد. هفته دوم از این تورنومنت با یک دور از مسابقات حذفی در راه است. Epic می‌گوید که این محرومیت حساب‌های کاربری را به عنوان هشداری برای سایر کاران در نظر گرفته است و امیدوار است که آن‌ها در ادامه، قوانین مربوط به بازی را رعایت کنند.

شما در این باره چه فکر می‌کنید؟ به نظر شما آیا Epic همه حساب‌های متقلب را شناسایی کرده است؟ آیا خود شما یکی از شرکت‌کنندگان در جام جهانی فورتنایت بوده و یا حداقل به آن علاقمند هستید؟ با ما در بخش نظرات همراه باشید.

قبلی «
بعدی »

مهندس تکنولوژی نرم افزار و دانشجو ارشد تربیت بدنی و همچنین مربی بدنسازی و فیتنس هستم. به سبب آشنایی به زبان انگلیسی و علاقه به دنیای تکنولوژی به نویسندگی به عنوان شغل دوم روی آوردم.

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس