گوشی ۵G کمپانی HTC توسط اسناد رسمی تایید شد

اخبار ، موبایل و تبلت ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

پیش از این شایعاتی درباره گوشی هوشمند ۵G کمپانی HTC منتشر شده بود اما امروز این شایعات به تایید اسناد رسمی رسیدند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در ادامه با تکفارس همراه باشید.

با وجود اینکه HTC بخش تلفن همراه خود را به Google فروخته است، اما این کمپانی همچنان به تولید گوشی های هوشمند ادامه خواهد داد. علیرغم اینکه تا کنون خبری به صورت رسمی از این کمپانی تایوانی منتشر نشده است اما در اوایل سال جاری میلادی خبر‌ها و شایعاتی مبنی بر اینکه HTC درحال کار بروی ساخت یک گوشی هوشمند ۵G است منتشر شده بود.

حالا به نظر می‌رسد که گزارشات و شایعاتی که قبلا منتشر شدند با حقیقت همراه بوده‌اند زیرا افراد حاضر در AndroidSoul یک گوشی هوشمند HTC را در Bluetooth Launch Studio کشف کردند: نهادی که همه دستگاه‌های ارائه نشده‌ای که شامل بلوتوٍث می‌شوند را تصدیق می‌کند.

محصول HTC با شماره مدل ۲Q6U در تاریخ ۳۱ فروردین (۲۰ آپریل ۲۰۱۹) در Bluetooth Launch Studio لیست شده است. پیش از این نیز افشاگر معروف، ایوان بلاس، خبر داده بود که HTC با همین شماره مدل در حال کار بر روی یک گوشی هوشمند ۵G است.

متاسفانه اسناد رسمی موجود در Bluetooth Launch Studio تنها وجود گوشی هوشمند ۵G کمپانی HTC را تایید می‌کنند و هیچ اطلاعات و جزئیاتی را در مورد مشخصات آن در اختیار ما قرار نمی‌دهند.

علاوه‌ براین، اگر مطابق اخبار و شایعات منتشر شده، HTC حقیقتا برنامه داشته باشد تا در نیمه دوم سال جاری میلادی گوشی هوشمند ۵G خود را ارائه کند با رقابت شدیدی در بازار آمریکا رو به رو خواهد شد زیرا سامسونگ و الجی نیز تا آن زمان گوشی‌های هوشمند ۵G خود را ارائه خواهند کرد.

مدتها است که برند HTC در بازار گوشی‌های هوشمند از سایر رقبای خود عقب مانده و بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که این کمپانی قصد دارد با ارائه یک دستگاه ۵G جان تازه‌ای به خط تولید موبایل خود ببخشد. نظر شما در این باره چیست؟ به نظر شما HTC در زمینه ۵G توانایی رقابت با کمپانی‌هایی مانند سامسونگ و الجی را دارد؟ با ما در بخش نظرات همراه باشید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید