اضافه شدن دارک مد به گوگل کروم در اندروید

  • توسط محمدرضا موسوی
  • ۰۸/۰۲/۱۳۹۸
  • ۰

پوسته تاریک که این روزها به دراک مد معروف است به ویژگی ضروری هر نرم‎افزار تبدیل شده.  کاربران زیادی ازجمله کسانی که تا دیروقت به انجام فعالیت‎های مختلف با گوشی‎ یا دیگر دستگاه‎های خود هستند به‌شدت خواهان اضافه شدن این حالت به نرم‌افزارهای مختلف هستند و حالا کاربران اندروید مرورگر محبوب کروم می‎توانند از تجربه استفاده از آن لذت ببرند. برای ادامه خبر با تکفارس همراه باشید.

 سرانجام ویژگی دارک‎ مد که منتظران زیادی داشت، به مرورگر کروم برای سیستم‌عامل‌های اندروید در آخرین به‌روزرسانی (نسخه ۷۴٫۰٫۳۷۲۹٫۱۱۲) اضافه شد. هرچند برای فعال کردن دارک مد به ترفند خاصی نیاز است و باید از طریق فلگ‎های این مرورگر اقدام کرد.

برای این کار، chrome://Flags/#enable-android-night-mode را در نوار آدرس کروم جست‌وجو  کنید، سپس گزینه پایین Android Chrome UI dark mode، را لمس کرده، پس از آن گزینه Enabled را انتخاب و مرورگر را دوباره اجرا کنید.

پس از اعمال تغییرات بالا شما می‎توانید به منو تنظیمات بروید و دارک مد را فعال کنید .

به‌علاوه دارک مد، ویژگی Translate نیز در منو افزوده شده که به کمک آن می‎توان متون صفحات را به فارسی یا زبان دلخواه، در لحظه ترجمه کرد. توجه داشته باشید که این گزینه زمانی در دسترس قرار می‎گیرد که زبان صفحه بازشده با زبان پیش‎فرضی دستگاه یکسان نباشد. اگر این گزینه‎ها هنوز برای شما وجود ندارد می‎بایست آخرین نسخه مرورگر مذکور  را از  پلی استور تهیه نمایید.

شما همراهان گرامی در صورت تمایل می‌توانید نظر خود را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید، همچنین کانال تکفارس را در تلگرام با شناسه techfarscom@ دنبال کنید.

قبلی «
بعدی »

m.rezamousavi1997@gmail.com

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس