معرفی قاب‎های گوشی وان پلاس ۷ و ۷ پرو

  • توسط محمدرضا موسوی
  • ۲۲/۰۲/۱۳۹۸
  • ۰

قاب‎های رسمی گوشی‎های هوشمند پرچم‎دار جدید شرکت چینی وان پلاس رونمایی شده‎اند و با خود اطلاعت راجع به ظاهر‎ دستگاه‎ها فاش کردند. برای ادامه خبر با تکفارس همراه باشید.

همان‎طور که احتمالاً اطلاع دارید، قرار است در ۱۴ می (۲۴ اردیبهشت) از گوشی‎های هوشمند وان پلاس ۷ و ۷ پرو رونمایی شود. اکنون تصاویری از قاب‎های رسمی هر دو دستگاه فاش شده است که برخی از شایعات گذشته در مورد طراحی این گوشی‎های هوشمند را تائید می‎کند.

قاب‎های این دو دستگاه‎ تائید می‎کنند که گوشی‎ هوشمند وان پلاس ۷ پرو به دوربین سه‌گانه و نسخه‎ معمولی این گوشی به دوربین دوگانه تجهیز شده است. دوربین‎ها به‌صورت عمودی در میانه پشت دستگاه جای گرفته‎اند. دکمه‎های اعلانات و پاور گوشی‎ها نیز در سمت‎ راست و دکمه‎های تنظیم صدا در سمت چپ قرارگرفته‌اند. انتظار می‎رود نسخه معمولی این گوشی مشخصاتی مانند وان پلاس ۶ تی داشته باشد.

قاب‎های نسخه وان‎ پلاس ۷ در رنگ‎های ماسه‌سنگی، نایلونی و قرمز سیلیکونی عرضه می‌شوند ولی قاب‎های نسخه پرو در رنگ‎های خاکستری کربنی، مشکی کربنی و ماسه‌سنگی منتشر می‎شوند.

بیشتر‎ جزئیات در مورد این گوشی‎های هوشمند تاکنون فاش شده‌اند و اکنون تنها باید منتظر ماند و دید چه اطلاعات جدیدی قبل از رونمایی از دو گوشی‎ پرچم‎دار مذکور شرکت وان پلاس فاش می‎شود.

شما همراهان گرامی در صورت تمایل می‌توانید نظر خود را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید، همچنین کانال تکفارس را در تلگرام با شناسه techfarscom@ دنبال کنید.

قبلی «
بعدی »

m.rezamousavi1997@gmail.com

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس