حضور پررنگ‎تر مایکروسافت در اروپا

  • توسط محمدرضا موسوی
  • ۱۰/۰۳/۱۳۹۸
  • ۰

مایکروسافت به زودی فروشگاه‎ بزرگی را در قلب لندن بازگشایی می‎کند که اولین فروشگاه بزرگ این شرکت در اروپا محسوب می‎شود. برای جزئیات خبر در ادامه با تکفارس همراه باشید.

شرکت مایکروسافت اولین فروشگاه اروپایی خود را در روز ۱۱ جولای (۲۰ تیر) در بریتانیا بازگشایی می‎کند. غول نرم‎افزار آمریکایی قصد دارد فروشگاه جدید خود را در لندن در محل اتصال خیابان‎های رجنت و آکسفورد که هردو میزبان بسیاری از فروشگاه‏های بزرگ و شناخته شده دنیا هستند بازگشایی کند. فروشگاه مایکروسافت که شامل سه‌طبقه می‎شود در نزدیکی فروشگاه اپل واقع در خیابان رجنت است.

 مایکروسافت قصد دارد دیوار‎هایی ویدئویی بزرگ، تئاتر‎های محلی، کارگاه‎ها، محل‎های تمرین و حتی یک میز پاسخگویی برای پشتیبانی فنی از کاربران در مجموعه جدیدی خود قرار دهد. در این مکان مدل‎های مختلف سورفیس، کنسول‎های ایکس باکس و دستگاه‎های مختلفی از دیگر سازندگان PC ارائه می‎شود. بازدیدکنندگان می‎توانند محصولاتی نظیر هد ست‌های هولو لنز مایکروسافت و دیگر محصولات مرتبط با واقعیت مجازی را نیز امتحان کنند.

درحالی‌که فروشگاه مذکور شرکت مایکروسافت اولین از نوع خود در اروپا محسوب می‎شود، این شرکت پیش‎تر فروشگاه‏هایی بزرگی را در سیدنی و نیویورک بازگشایی کرده بود.

شما همراهان گرامی در صورت تمایل می‌توانید نظر خود را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید، همچنین کانال تکفارس را در تلگرام با شناسه techfarscom@ دنبال کنید.

قبلی «
بعدی »

m.rezamousavi1997@gmail.com

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس