آیپاد جدید محصولی برای جذب گیمرها

  • توسط پوریا اسدی
  • ۰۸/۰۳/۱۳۹۸
  • ۰

اپل آخرین نسخه آیپاد لمسی خود را معرفی نمود، محصولی که از سال ۲۰۱۵ به روز نشده است. با دیدن این محصول به سختی می‌توان تشخیص داد که نسبت به نسل قبلی تغییری کرده است، با این حال، از نظر ظاهری. از آنچه که ما می‌توانیم از تصاویر منتشر شده ببینیم، آیپاد لمسی جدید مانند نسل قبلی این دستگاه به نظر می‌رسد که درمیان مشخصات  آن می‌توان از  جک هدفون در پایین نام برد ویژگی که اپل آن را از دیگر دستگاه‌های iOS سلب کرده است.

با یک تراشه A10 Fusion اپل، آیپاد لمسی جدید دو برابر سریعتر از نسخه‌ی قبلی است و سه برابر عملکرد بهتری در زمینه‌ی گرافیک دارد. عملکر گرافیکی بالا یک نکته‌ی کلیدی است زیرا اپل موقعیت جدید دستگاه را به عنوان دروازه‌ای به واقعیت افزوده و به ویژه بازی آن معرفی کرده است. با استفاده از نیروی قطعات داخلی آن،  آیپاد لمسی می‌تواند تماس‌های گروهی FaceTime را انجام دهد.
به استثنای قدرت محاسباتی بهبود یافته، این محصول اساسا هنوز یک iPod Touch از سالهای گذشته است. اپل هیچ اشاره‌ای به پیشرفت‌های روی صفحه نمایش، دوربین‌ها و یا بلوتوث و فرستنده‌های وای فای نکرده است. البته آیپاد جدید یک نقطه روشن برای کسانی است که به طور مرتب با کمبود حافظه‌ی ذخیره‌سازی روبرو هستند: آیپاد لمسی جدید در حال حاضر با حافظه‌ای تا ۲۵۶ گیگابایت در دسترس است.

iPod Touch جدید در رنگ‌های خاکستری، طلا، نقره، صورتی، آبی و قرمز موجود خواهد بود، قیمت ۱۹۹ دلاری برای مدل ۳۲ گیگابایتی، ۲۹۹ دلاری برای مدل ۱۲۸ گیگابایتی و ۳۹۹ دلاری برای نسخه ۲۵۶ گیگابایت در نظر گرفته شده است

محصولات اپل از سال ۲۰۱۵  با ویژگی‌هایی مانند صفحه نمایش OLED، دوربین‌های دوگانه، FaceID، ساخت و ساز مقاوم در برابر آب و خیلی امکانات دیگر به طور قابل ملاحظه‌ای پیشرفت کرده است. در آیپاد لمسی جدید با هیچ یک از این پیشرفت‌ها مشاهده نشده است، با این حال با همان قیمت قبل، تنها می‌تواند درک کرد که اپل این محصول را برای حفظ کاربران عرضه کرده است. استراتژی برای این محصول روشن است: یک آیپاد لمسی که به اندازه کافی از دقت پردازشی برخوردار بوده که بتواند در استراتژی بازی جدید اپل  مشارکت داشته باشد، و امیدوارم که این به اندازه کافی برای فروش بالاتر مطلوب باشد

آیا این کافی است؟ آیا خریداران بدنبال یک دستگاه با نام تجاری اپل و دارای سخت‌افزار مربوط به چهار سال هستند؟ آیپاد لمسی، بسیار شبیه به آیفون بوده و بیشتر برای اجرای برنامه‌های اپل در نظر گرفته می‌شود.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس