تجهیز Nova 5 به دوربین سلفی ۳۲ مگا پیکسلی

  • توسط محمدرضا موسوی
  • ۲۹/۰۳/۱۳۹۸
  • ۰

به زودی شرکت چینی هواوی از سری nova 5، رونمایی خواهد کرد. تائید شده که گوشی هوشمند nova 5 به دوربین سلفی ۳۲ مگا پیکسلی تجهیز شده است. برای ادامه خبر با تکفارس همراه باشید.

شرکت چینی هواوی که انتظار می‏رود روز جمعه آینده از گوشی هوشمند nova 5 رونمایی کند، پیش‌نمایش‌هایی را از دستگاه‏های جدید خود در وی بو به نمایش گذاشته است. بر اساس آخرین اخبار به‌دست‌آمده، این گوشی به دوربین سلفی ۳۲ مگا پیکسلی مجهز شده است. در تصاویر فاش شده مشخص شد که در نمایشگر nova 5 یک ناچ تعبیه  شده و اثری از حفره نیست. اگرچه کماکان از سنسور GD1 متعلق به شرکت سامسونگ در تمام نسخه‎های این گوشی استفاده می‎شود.

هرچند انتظار می‎رود که در نمایشگر LCD گوشی هوشمند هواوی Nova 5i، دوربین سلفی حفره‎ای تعبیه شود، nova 5 می‎بایست که ناچ قطره‎ای خود را حفظ کرده باشد. درحالی که پیش‌بینی ‌شده nova 5 pro نیز به ناچ قطره‎ای مجهز باشد، گوشی دیگر این مجموعه یعنی nova 5i Pro نیز از ناچ عریض‌تری به سبک برش‎های موجود در سری هواوی P20، برخوردار است.

همچنین انتظار می‏رود که nova 5i با تراشه کایرین ۷۱۰ و نسخه معمولی nova 5 با پردازنده کایرین ۹۸۰ عرضه شود. فهرست مشخصات این گوشی که نسخه ابتدایی در مجموعه Nova محسوب می‎شود با مدل SEA-AL10 در سایت Geekbench تائید شده است و. نتایج گرفته شده از پردازنده تک هسته و دو هسته‌ای، تقریباً برابر نتایج گرفته شده از دیگر گوشی‎هایی است که به پردازنده کایرین ۹۸۰ مجهزند بنابراین، انتظار می‎رود این همان دستگاه باشید که قرار است عرضه شود.

شما همراهان گرامی در صورت تمایل می‌توانید نظر خود را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید، همچنین کانال تکفارس را در تلگرام با شناسه techfarscom@ دنبال کنید.

قبلی «
بعدی »

m.rezamousavi1997@gmail.com

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس