خبری بد برای طرفداران هوآوی Mate X

همگی با برند معروف هوآوی آشنا هستیم و حداقل از یی از محصولات آن استفاده کردیم یا یکی از آن‌ها را همین‌حالا در دستان‌مان داریم. فرقی نمی‌کند که از کدام محصولات این شرکت استفاده کنید، همه آن‌ها دارای قیمت مناسب و کیفیت رضایت‌بخش هستند و برای همین آن را خریداری می‌کنیم. Mate X هم یکی دیگر از محصولات هواوی است که خبرهای بدی برای طرفداران آن داریم. در ادامه با تکفارس همراه باشید…

اگر خبرهای دنیای تکنولوژی را دنبال کرده باشید، حتما ز عرضه دیر هنگام گلکسی فولد خبر دارید. تمامی پیش‌فروش‌ها برای این گوشی هوشمند لغو شده و تولیدکننده می‌گوید که این گوشی در ماه‌های بعدی عرضه خواهد و به دست مشتریان می‌رسد. گمان می‌رود که این اتفاق برای Mate X هوآوی هم می‌افتد. همان‌طور که می‌دانید این گوشی هوشمند دستگاهی انعطاف پذیر است که می‌توانید آن را از وسط خ کنید و به‌راحتی آن را در جیب کت یا در کیف خود قرار دهید. این یعنی نمایشگری بزرگ‌تر، اما هنوز می‌توانید آن را حمل و نقل کنید. اما امسال سال خوبی برای هوآوی نیست. گوگل این شرکت بزرگ را تحریم کرده و دیگر به گوشی‌های جدید این شرکت که هنوز از کارخاه بیرون نیامده‌اند و هنوز مغرفی و عرضه نشده اند، اجازه دسترسی به نسخه اصلی اندروید را نمی‌دهد. همین موجب شده تا کار عرضه Mate X سخت‌تر از قبل شود. هم مسئله تکنولوژی و تولید انبوه مطرح است و هم مسئله سیستم‌عامل اندروید. این یعنی زمان زیادی طول خواهد کشید تا Mate X به بازار عرضه شود. شاید تمامی پیش‌فروش‌ها لغو شود و کاربران تا ماه‌ها نتوانند به گوشی خود دسترسی داشته باشید. همان‌طور که می‌دانید این شرکت در حال تدارک سیستم عامل خود است که احتمال می‌رود بر پایه اندروید اصلی ساخته شده و یک مدل دیگر آن به‌حساب می‌آید.

اما شاید همین موضاعات باعث روی برکرداندن کاربران از گوشی‌هی انطعاف پذیر شوند. هنوز این گوشی‌های هشومند در دسترس همکان قرار ندارند و فقط‌ نسخه‌های انگشت‌شماری از آن‌ها در دست سایت‌ها و خبرگزاری برای بررسی قرار گرفته. همین موبجب شده تا کاربران به این فکر بیفتد که ایا اصلا زمان خوبی برای خرید گوشی‌های انعطاف پذیر است یا خیر. شاید بتوانیم بگوییم که شرکت‌ها با سرعت بالایی این دستگاه را عرضه کردند و شاید هیچ‌وقت فکر نمی‌کردند که استقبال از این مدل‌ها تا این حد بسیار باشد که در تولید انبوه آن به مشکات زیادی بربخورند. اما فراموش نکنید بالاخره این گوشی‌ها به بازار عرضه می‌شوند. دیر یا زود شاهد مدل‌های شبیه Mate X هواوی در بازار خواهیم بود که نظر هر کسی را به‌سمت خود جلب می‌کنند. پس به شما توصیه می‌کنیم که فعلا از خیر خریدن گوشی های انعطاف پذیر حدافل برای چند ماه منصرف شوید و به مدل‌های معمولی فکر کنید. به‌نظر ما خرید یکی از همین گوشی‌ها در سال آینده میلادی تصمیم بهتری است. چراکه هم زودتر گوشی‌تا را دریافت می‌کنید و هم یک نسخه بهتر و بهبودیافته از گوشی های فعلی دریافت می‌کنید. چراکه مطمئن هستیم که نسخه دوم Mate X کیفیت و دوام بالاتری خواهد داشت و قابلیت‌های بیش‌تری را میزبانی خواهد کرد. همچنین توسعه دهنگان نیز برنامه‌های خود را با این دستگاه‌ها تنظیم خواهند کرد.

شما همراهان گرامی در صورت تمایل می‌توانید نظر خود را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید، همچنین کانال تکفارس را در تلگرام با شناسه techfarscom@ دنبال کنید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس