انتشار به‎روزرسان جدید برای هواوی P30 Pro

هواوی به‌روزرسانی جدید برای گوشی‎ هوشمند محبوب و پرچم‎دار خود، یعنی P30 Pro تدارک دیده که به سبب آن بسیاری از ریز اشکالات این دستگاه برطرف شده‌ همچنین جنبه‎های گونان آن بهبودیافته است. در ادامه به جزئیات این خبر می‎پردازیم، با تکفارس همراه باشید.

به دلیل سیاست‎های دولت ترامپ در جنگ تجاری آمریکا و چین، آینده به‎روزرسان‎های نرم‎افزار‎ها و سیستم‌عامل گوشی‎های هوشمند شرکت چینی هواوی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است؛ بااین‌وجود، هواوی هنوز در حال بهبود بخشیدن به دستگاه‎های خود است.
یکی از این دستگاه‎ها، گوشی هوشمند و پرچم‎‏دار P30 Pro است که به‌زودی، به‎روز رسان EMUI 9.1.0.178. را دریافت می‎کند. همراه با این به‌روزرسانی، قابلیت‎های جدیدی همچون DC dimming یا تنظیم نور به روش DC اضافه شده است. امروزه بسیاری از گوشی‎های جدید از این ویژگی بهره می‎برند. اساساً کار این قابلیت، کاهش نور نمایشگر OLED توسط تنظیم ولتاژ دستگاه است که با مدولاسیون پهنای پالس تفاوت دارد. این قابلیت جدید باید کمک به کاهش خستگی چشم در شب‎ها می‎کند.
در ادامه باید گفت، بنا بر فهرست رسمی تغییرات اعمال شده، همراه با این بروز رسانی، فناوری جدید بلوتوث با تأخیر بسیار کم شرکت هواوی ارائه شده که به سبب آن امواج صوتی و همگام‌سازی ویدیو، با کیفیت بالاتر و بدون تأخیر شنیده می‎شوند. به نظر می‎آید این فناوری همان aptX LL باشد اما امکان استفاده از رمزگشا دیگری نیز وجود دارد.

این به‌روزرسانی سبب شده که رنگ‎ها طبیعی‌تر و واقعی‎تر از پیش دیده شوند، درنتیجه کیفیت تصاویر نیز افزایش یافته است. علاوه بر آن، گزینه جدیدی اضافه شده که اجازه می‎دهد گوشی چهره‎ی دومی را نیز ثبت کند و امکان باز شدن قفل دستگاه با شناسایی هر دو چهره فراهم باشد؛ کارایی حسگر اثرانگشت نیز، بهبود یافته، برای بهره بردن از آن باید دوباره اثرانگشت خود را ثبت کنید سپس تجربه‎ی نوینی را کسب خواهید کرد.

اعلانات در حالتی که نمایشگر قفل است نیز همراه با یک تصویر زمینه نمایش داده می‎شوند و چندین خرده مشکل دیگر نیز برطرف شده‎اندکه از آن جمله می‎توانیم به نمایش غیرعادی فیلم‎هایی که با دوربین سلفی گرفته شدند، نمایش غیرعادی رنگ‎ها در موارد خاص و خاموش نشدن خودکار نمایشگر هر ازگاهی اشاره کنیم. بنابراین عملکرد سرتاسری دستگاه بهبود یافته است.

انتظار می‎رود این بروز رسان ظرف روز‎ها و هفته‎های آتی برای همه‎ی گوشی‎های هوشمند هواوی pro P30 در دسترس قرار بگیرد.

شما همراهان گرامی در صورت تمایل می‌توانید نظر خود را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید، همچنین کانال تکفارس را در تلگرام با شناسه techfarscom@ دنبال کنید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید