گوشی Samsung Galaxy Fold برای باری دیگر آماده ورود به بازار شد

  • توسط ریبین قهرمانی
  • ۳۰/۰۳/۱۳۹۸
  • ۰
Samsung Galaxy Fold

اگر اخبار تکنولوژی‌های مربوط به گوشی‌های هوشمند ره دنبال کرده باشید، می‌دانید که مدتی پیش، شرکت بزرگ گوشی سازی سامسونگ (Samsung)، گوشی سامسونگ گلکسی فولد (Samsung Galaxy Fold)، که یک گوشی منعطف است را وارد بازار کرد اما به دلیل مشکلاتی که برای صفحه نمایش این گوشی به وجود آمد، سامسونگ راه‌حل را بر آن دید که این محصول منعطف خود را جمع‌آوری کند و به ارتقای موارد مشکل‌ساز آن بپردازد. حال پس از مدت‌ها انتظار، شرکت گوشی‌سازی سامسونگ قصد دارد که این گوشی را برای باری دیگر روانه بازار جهانی کند. در ادامه خبر با سایت تکفارس همراه باشید.

طبق اخباری که در گذشته منتشر شده بود، گوشی سامسونگ گلکسی فولد دارای مشکلاتی در صفحه نمایش خود بود که همین مشکل، شرکت گوشی‌سازی سامسونگ را مجبور به بازطراحی آن کرد. حال براساس اخبار جدیدی که از شرکت سامسونگ منتشر شده است، این گوشی قرار است در تاریخی نامعلوم، برای بار دوم وارد بازارهای جهانی شود و مثل اینکه، این‌بار مشکلات قبلی که در این گوشی وجود داشت، به طور کلی حل شده است. این شرکت گوشی‌سازی عظیم، هنوز هیچ اطلاعاتی را در مورد زمان عرضه این گوشی معلوم نکرده است و شایعاتی که در مورد عرضه این محصول در ماه جولای بود را رد کرده است. پس براساس این خبر، احتمال دارد که شرکت سامسونگ، گوشی خود را در ماه آگوست یا دیرتر همراه با سری گلکسی نوت ۱۰ (Samsung Galaxy Note10)، معرفی و عرضه نماید. در پایین سخن‌های رئیس بخش نمایشگر شرکت سامسونگ را با هم مشاهده می‌کنیم.

بسیاری از مشکلات گوشی سامسونگ گلکسی فولد حل شده‌اند و این گوشی آماده عرضه به بازار جهانی است.

او همچنین ادامه داد:

هنگامی که این گوشی وارد بازار شود، چشم بسیاری از افراد را به خود خیره خواهد کرد.

Samsung Galaxy Fold

همانطور که می‌دانید، گوشی سامسونگ گلکسی فولد، در ابتدای عرضه آن که با سری سامسونگ گلکسی اس ۱۰ (Samsung Galaxy S10) مشکلاتی بسیاری در صفحه نمایش خود داشت و همین مورد هم بود که شرکت بزرگ گوشی‌سازی برآن داشت که به بازطراحی این محصول خود بپردازد. از جمله مشکلات آن می‌توان به شل بودن لولای بین صفحه نمایش‌های منعطف آن که هنگام کار، بسیار مشکل‌ساز می‌شد و برآورد شده بود که اگر برای مدت زمان زیادی، از این گوشی استفاده شود، این لولا از کار می‌افتد و گوشی فاقد استفاده می‌گردد.

به هرحال ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا سامسونگ به قول خود عمل کرده است و این مشکلات را حل کرده‌است یا خیر. همانطور که گفته شد، نسخه پایه و اولیه این محصول هنگام عرضه گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۰، عرضه شد و مشکلات فراوانی داشت که سامسونگ مجبور به جمع‌آوری این ساخته خود شد. حال باید منتظر ماند تا بدانیم که این گوشی در چه تاریخی عرضه می‌شود و آیا سامسونگ این مشکلات را حل کرده است. این محصول سامسونگ، همانند سری اس ۱۰ هیاهو و هیجان برپا نکرد و سامسونگ از اینکه این نسخه جدید نیز فروش کمی داشته باشد، بسیار نگران است. نمایش این محصول بازطراحی شده سامسونگ، به این زودی‌ها دور از انتظار نیست و ممکن است که تاریخ عرضه آن همین روزها منشر شود.

قبلی «
بعدی »

منتقد انیمه و بازی‌های ویدئویی - مدیریت انجمن گیمفا - برنامه‌نویس HTML - سازنده AMV - گرافیست

  • instagram
  • telegram

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس