ال‌جی و تولید یک گوشی با دوربین سلفی حفره‌ای

مؤسسه ثبت تصاویر محصولات مختلف از کشور ترکیه به ال‌جی پیشنهاد داده تا گوشی تولید کند که دوربین سلفی آن در حفره‌ای قرار می‌گیرد. اگر چنین دستگاهی توسط ال‌جی ساخته شود، به اولین گوشی کمپانی کره‌ای تبدیل خواهد شد که از این نوع طراحی بهره می‌برد.

به هر حال، تصاویر منتشر شده، گوشی را نشان می‌دهند که دوربین سلفی آن در گوشه بالا سمت چپ جای‌گیری کرده و این یعنی ممکن است به زودی شاهد ورود موبایلی با برند ال‌جی در بازار باشیم که ظاهر کاملاً متفاوتی با پرچمدار آتی سامسونگ دارد زیرا (بر اساس شایعات) دوربین ثانویه گلکسی نوت ۱۰ در وسط قاب جلویی آن حضور خواهد داشت.

قاب پشتی این دستگاه، تقریباً به LG V40 ThinQ شبیه است و همچنان از سنسور اسکنر اثر انگشت بهره می‌برد. شاید این‌گونه بتوان برداشت کرد که ال‌جی علاقه زیادی به استفاده از سنسور اسکنر اثر انگشت درون صفحه نمایش حداقل در این بازه زمانی ندارد.

به این نکته باید اشاره کنیم که اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع در دست نیست و کسی نمی‌داند که آیا ال‌جی واقعاً در حال ساخت چنین گوشی می‌باشد یا خیر ولی چنان‌چه در آینده‌ای نزدیک دستگاهی با برند ال‌جی دیدید که دوربین سلفی آن در گوشه بالا سمت چپ جای گرفته بود، تعجب نکنید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید