ویدئوی تبلیغاتی سری گوشی‌های Nova 5 منتشر شد

  • توسط ریبین قهرمانی
  • ۰۳/۰۴/۱۳۹۸
  • ۰

چنانچه اخبار مربوط به دنیای تکنولوژی را دنبال کرده باشید، می‌دانید که سری گوشی‌های نوا ۵ (Huawei nova 5)، از جدیدترین محصولات شرکت گوشی‌سازی هواوی به شمار می‌روند و تا به امروز، اخبار گوناگون و مختلفی از این گوشی منتشر شده و اطلاعات زیادی در اختیار ما قرار گرفته است. همانگونه که می‌دانید، شرکت گوشی سازی هواوی، در طی کنفرانسی که در شهر ووهان چین برگزار کرد، به معرفی این گوشی جدید خود پرداخت و در همان کنفرانس بود که هواوی آماری از فروش خود در سال ۲۰۱۹ را نیز منتشر کرد. حال این شرکت تریلری تبلیغاتی از این سری گوشی جدید خود را منتشر کرده است که در ادامه به تحلیل آن می‌پردازیم و شما می‌توانید در ادامه این خبر با وبسایت تکفارس همراه باشید.

هواوی در طی کنفرانسی که در شهر ووهان چین برگزار کرد به معرفی سری گوشی جدید خود، یعنی خانواده هواوی نوا ۵ که شامل نوا ۵، نوا ۵ آی و نوا ۵ پرو می‌شود، پرداخت و اطلاعات بسیار زیادی را در مورد این سری گوشی جدید، در اختیار ما قرار داد. حال این شرکت عظیم چینی، به انتشار تریلری از این سری محصولات جدید خود پرداخته است که تمرکز بیشتر آن، بر روی نشان دادن قدرت دوربین و طراحی گوشی است.

اگر بخواهیم تحلیلی بر این گوشی داشته باشیم و اطلاعات منتشر شده از آن را در اختیار شما قرار دهیم، باید ابتدا از طراحی بسیار عالی و زیبای این سری و همچنین صفحه نمایش اولد در هر دو مدل پایه و پرو اشاره داشت. این دو گوشی از نظر طراحی بسیار بی‌نظیر اند و از تنوع رنگی بسیار جذابی بهره می‌برند که ممکن است مانند آنها را در هیچ گوشی دیگری ندیده باشیم. همچنین این دو گوشی دارای اندازه صفحه نمایش ۶٫۳۹ خواهند بود. در ادامه می‌توانید ویدئوی تبلیغاتی منتشر شده از این سری گوشی را مشاهده کنید.

همانطور که در ویدئوی بالا مشاهده کردید، هواوی بیشترین تمرکز خود را بر روی دوربین و طراحی این گوشی قرار داده است و همانطور که از اخبار قبلی مطلع شدیم، این سری گوشی دارای دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی خواهند بود که تا به امروز قدرتمندترین دوربین سلفی به شمار می‌روند. همچنین دوربین پشتی این گوشی‌ها به این ترتیب است: ۴۸ مگاپیکسل دوربین اصل، ۱۶ مگاپیکسل دوربین اولترا واید، ۲ مگاپیکسل دوربین تشخثص عمق مکانی و ۲ مگاپیکسل دوربین ماکرو. همانگونه که دیدید، این سری گوشی از نظر دوربین بسیار تجهیز و قدرتمند هستند و این مورد نیز یکی از نکات قوت این سری گوشی به شمار می‌رود. طراحی این محصولات جدید هواوی بسیار زیبا و چشم نواز است و همانطور که در آخر ویدئو نیز شاهد آن بودیم، این سری گوشی از تنوع رنگی بسیاری برخوردار خواهند بود. همچنین شرکت سازنده این سری گوشی اطلاعاتی را به بیرون درز داده است که در آن، به حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر اشاره شده است و اینطور به نظر می‌رسد که این سری نیز از این فناوری نوین که فقط در برخی محصولات جدید به چشم می‌خورد، بهره‌ خواهند برد. همچنین این گوشی، در کنار دوربین چهارگانه، یک حسگر رنگی را نیز دارا است که تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی تصاویر ثبت شده خواهد داشت.

همانطور که می‌دانیم وجود رنگ‌های سبز و بنفش در گوشی‌های هوشمند بسیار نادر است، اما شرکت گوشی سازی هواوی این رنگ‌ها را نیز به سری گوشی‌های جدید خود افزوده است که بسیار مجذوب کننده کاربر خواهند بود. این زیبایی در طراحی گوشی و ارائه این رنگ‌های متفاوت، از جمله برترین امتیازات این سری به شمار می‌روند و در کنار این زیبایی مجذوب کننده، دوربین اولترا واید ۱۶ مگاپیکسلی در پشت و دوربین ۳۲ مگاپیکسلی سلفی موجود در بالای این خانواده جدید، یکی دیگر از مواردی است که کاربران را به خریدن این گوشی‌ها وادار می‌کند. در تصاویر منتشر شده از این گوشی، صفحه نمایش تمام صفحه به چشم نمی‌خورد و همچنان ناچ قطره‌ای و حاشیه‌ در پایین را شاهد هستیم.

 

0
قبلی «
بعدی »

منتقد انیمه و بازی‌های ویدئویی - مدیریت انجمن گیمفا - برنامه‌نویس HTML - سازنده AMV - گرافیست

  • instagram
  • telegram

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

یادگیری و آموزش

بازی و اپلیکیشن

تلگرام تکفارس