تصاویری از قاب گوشی Sony Xperia 2 منتشر شد که طراحی آن را نشان می‌دهد

در یک ماه پیش رندرهایی سه بعدی از گوشی Sony Xperia 2 منتشر شد که طراحی احتمالی گوشی را نشان می‌داد و حال تصاویری از قاب پشتی این گوشی منتشر شده است که طراحی سه بعدی قبلی آن را اثبات می‌کند. این تصاویر جدید حاکی از آن است که طراحی این گوشی همانند همان رندر سه بعدی است که قبلاً از آن منتشر شد. همچنین طراحی این گوشی بسیار مشابه نسخه اکسپریا ۱ است و تنهای فرقی که با آن دارد این است که دوربین سه‌گانه پشتی، از مرکز به گوشه‌ی پنل عقب منتقل شده است و سایر موارد تغییری نکرده‌اند. در ادامه خبر با وب سایت تکفارس همراه باشید.

بخش کناره یا فریم گوشی بسیار مشابه نسخه اکسپریا ۱ است و همچنان نیز شلوغ به نظر می‌رسد. در قسمت فریم یا کناره گوشی از بالا به سمت پایین، کلیدهای کنترل میزان صدا یا ولوم، حسگر اثر انگشت، دکمه پاور و یک شاتر برای دوربین تعبیه شده است.

گوشی سونی اکسپریا ۲ یک نسخه کوچک در مقایسه با سونی اکسپریا ۱ است. این گوشی دارای یک صفحه نمایشگر ۶٫۱ اینچی ۴K اولد است و میزان نسبت تصاویر آن همچنان ۲۱:۹ است که تفاوتی با سونی اکسپریا ۱ ندارد. این گوشی باید همان گوشی باشد که با شماره مدل  J8210 Horus شناخته می‌ شود و قرار است که با شماره مدل J8010 Sphinx در نمایشگاه IFA نمایش داشته باشد. همچنین باید منتظر گوشی‌ های اکسپریا ۱ اس (Sony Experia 1s) و اکسپریا ۱ وی (Sony Experia 1v) نیز باشیم که دارای صفحه نمایشگر LCD خواهند بود. نظر شما کاربران همیشگی تکفارس در این مورد چیست؟ نظرتان را با به اشتراک بگذارید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید