صفحه‌ نمایش هوآوی میت ۳۰ پرو انحنای بسیار زیادی نسبت به حالت معمول دارد

اخبار ، موبایل و تبلت ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
هوآوی میت 30 پرو

صفحه نمایش هوآوی میت ۳۰ پرو (Huawei Mate 30 Pro) دارای حاشیه‌های منحنی است اما شکل ظاهری این دستگاه ممکن است تا حدودی نسبت به سایر گوشی‌های هوشمند منحصربه‌فرد باشد – این تصویر یک صفحه‌نمایش شیشه‌ای را نشان می‌دهد که دارای یک حاشیه‌ی منحنی شکل با زاویه‌ی تقریبی ۹۰ درجه می‌باشد، این زاویه بسیار بیشتر از زاویه‌ی گوشی‌های حال حاضر بازار با صفحه نمایش منحتی است.

اکنون انتظار می‌رود که صفحه‌نمایش OLED این دستگاه دارای قطر ۶٫۷۱ اینچی باشد و به احتمال تا زمانی که به طور کامل صفحه‌نمایش دستگاه خود را لمس نکنید، پاسخی برای شما ارائه نخواهد داد. با تمامی این تفاسیر، میزان حساسیت تاچ این دستگاه هیچگونه مشکلی برای کاربر ایجاد نمی‌کند.

هوآوی میت 30 پرو

اما ممکن است اکنون این سوال برای شما ایجاد شده باشد که تکلیف دکمه‌های جانبی چه خواهد شد؟ با یک صفحه‌نمایش منحنی مانند تصویر بالا، فضای زیادی برای دکمه‌های جانبی وجود ندارد (اگر دکمه‌های جانبی قرار باشد که بر روی دستگاه قرار داده شود، قطر آن افزایش خواهد یافت). سال گذشته در همین روز، کمپانی سامسونگ گلکسی نوت Edge را معرفی کرد و برای بخش منحنی صفحه‌نمایش این دستگاه کلیدهایی را شبیه‌سازی نمود، برای مثال یک کلید شاتر برای دوربین تعبیه کرد.

یک شرکت داخلی از زنجیره عرضه Huawei به تازگی گزارش داده است که این کمپانی برای هوآوی میت ۳۰ پرو تصمیم دارد تا با استفاده از انحنا دادن به حاشیه‌های این دستگاه پنل‌های جلو و عقب دستگاه را به یکدیگر متصل نماید. اگر این طراحی که در بالا مشاهده می‌کنیم به عنوان شکل اصلی دستگاه باشد، صفحه نمایش فعال این دستگاه تنها می‌تواند در سمت پایین بخش انحنادار صفحه نمایش قرار بگیرد. اما مرز سیاه رنگ شیشه بسیار نازک می‌شود که این موضوع نشاندهنده‌ی این است که صفحه‌نمایش به شکل منحنی کامل تبدیل خواهد شد.

هوآوی میت 30 پرو

اگر به تصویر منتشر شده از شیشه‌ی پنل جلویی این دستگاه توجه کرده باشید، قطعا می‌توانید بریدگی بالای صفحه‌نمایش هوآوی میت ۳۰ پرو را نیز مشاهده کنید. باید به این موضوع نیر اشاره کنیم که تصویر بالا توسط @IceUniverse، افشاگر معروف کمپانی هوآوی، منتشر شده است.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید